Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.10%
Loodud: 26/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-3-4-4-4
  • Panuse suurus: €0.25 – €200
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid

Vaata Wicked Tales – Dark Red videot

Wicked Tales – Dark Red ülevaade

wicked tales dark red slot

Õudusunenäo stiilis tehtud “Punamütsikese” muinasjutt Wicked Tales: Dark Red on 5 rulliku, 3 rea ja 25 võiduliiniga Microgaming mäng, mis pakub lisaks Wildidele, scatteritele ja boonusmängule ka 40 000 mündi väärtuses jackpotti. Loe ülevaadet ja pigista mängust välja maksimum!

Mängi pärisraha peale või tutvu mänguga demo versioonis. Spinni väärtuseks saad valida 0.25€-st 200€ni. Kombineeri järjestikku vähemalt 3 väärtuslikematest sümbolitest nagu tõrvikukandja või hunt või vähemväärtuslikematest kaarisümbolitest 10-st ässani.

wicked tales dark red slot screen

Kaunis naiskangelanna on asendussümbol Wild ning ühtlasi ka väärtuslikem sümbol. Wandering Reels boonusfunktsioon kujutab endast 3 rullikut, mis liiguvad mänguväljal koos ning aitavad sul teenida kopsakaid rahaauhindu. 3 või enama scatteriga käivitub üks kolmest Wicked Tales: Dark Red boonusmängust.


BOONUSED

Keeruta õnneratta sarnast objekti, et saada 9 Wicked Tales: Dark Red tasuta spinni, 20-kordse võidukordaja või Forest of Fortunes valiku boonuse.

wicked tales dark red slot wheel


MOBIILIS MÄNGIMINE

Lisaks arvutis mängimisele saad mängu nautida ka tahvelarvutis või mobiilis ilma lisatarkvara alla laadimata.


KOKKUVÕTE

Visuaalselt nauditav ja unikaalse atmosfääriga slott peaks olema atraktiivne ka nõudlikuma kasiinohundi jaoks. Mängu tasuta versioon on kõigile saadaval, et mängu funktsioone paremini tundma õppida ning raha peale mängides saad kasu lõigata mitmetest kasulikest boonustest.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

magic of pandora slot

Magic of Pandora

magic of sahara slot

Magic of Sahara

break away deluxe slot

Break Away Deluxe

NEW lara croft temples and tombs slot

Lara Croft Temples and Tombs

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid