NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.82%
Loodud: 12/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €18
  • Võimalik võit: kuni 54,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Mängi Who’s The Bride demo versiooni tasuta

Who’s The Bride ülevaade

who is the bride slot netent

NetEnt mängulooja Who is The Bride on pulmade teemaline mäng, mis pakub samas ka hulka Hiina teemalisi sümboleid. Tegemist on volatiilse mänguga, millel saad 5×3 mänguväljal võimaluse oma peo püsti panna. Võiduliine on üheksa ja tasuta spinnide voorus võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 3000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Whos The Bride” mängu graafika puhul hakkab kohe silma punakuldsetes toonides tehtud kujundus, mis on iseloomulik kõigile Hiinateemalistele mängudele. Sellel korral on asjale lähenetud aga teise nurga alt ja seda legendaarset kultuuri tutvustatakse meile läbi pulmarituaalide. Wild sümboliks on pruut ja tavaikoonide hulgas näed nii juveelikarpe, kingi, teekanne ja muud temaatilist. Vähemväärtuslikud standardsed sümbolid pakuvad A, K, Q, J ja 10 kaardimängust tuttavaid pilte.


– BOONUSED

Lisaks teiste sümbolite asendamisele on pruudi pildiga wild võimeline moodustama ka täiesti iseseisvaid võiduliine. Selleks peab neid vasakult paremale järjestikku pidama jääma vähemalt 3.

who is the bride slot screen

Scatterite abil võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada koguni 2500-kordselt, kui saad neid korraga viis. Vähemalt kolme scatteri ilmumisel läheb käima tasuta keerutuste voor 12 priispinniga. Boonusvoorus on saadaval ka teist tüüpi boonusfunktsioonid nagu paigalejäävad wildid ja kahekordne võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Who’s The Bride” mängul on ühendatud emotsionaalne abiellumise teema Hiina kultuuri tavade ja kommetega. Maksimaalselt saad panuse suuruseks määrata 18 eurot spinni kohta ning hea õnne korral võita ka jackpoti.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
SOON vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
SOON dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

NetEnt Slotid 96.04% 17. Sep 2020
NEW rage of the seas slot

Rage of the Seas

NetEnt Slotid 96.04% 20. Aug 2020
disco danny slot

Disco Danny

Näita rohkem