Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 97.06%
Loodud: 26/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €500
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Wheels N’ Reels ülevaade

wheen n reels slot

Wheels N’ Reels on 5 rulliku ja 20 võiduliiniga ralliteemaline mäng Playtech mänguloojalt, millle kõige atraktiivsem boonus on Pit Stop boonus. Võida piiramatul hulgal tasuta spinne, lõika kasu kuni 10-kordsest võidukordajast, mis võimaldab tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 100 000 kordselt ja wildidest, mis pakuvad tehtud panuse väärtusest kuni 10 000 korda suuremaid võite.


– SÜMBOLID

Vajuta kohe gaas põhja ja naudi multifilmi-stiilis graafikat, mis on Playtechi puhul siiski üllatavalt tagasihoidlik. Mänguväljale on antud ringaraja kujundus ja rullikutel näed madalama väärtusega pildiga kaardipaki ikoone ning temaatilisi kiivrite ja erivärviliste ralliautode sümboleid. Kõige suuremaid võite pakub punane ralliauto, sest kui saad neid võiduliinis vähemalt 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi koguni 50 kordselt.

wheels n reels slot screen

Mängu Wild-asendussümboliks on ruuduline lipp, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri ja boonussümboli. Mis aga veelgi olulisem – 2, 3, 4 või 5 wildi võiduliinis tagavad sulle tehtud panuse väärtusest vastavalt 0,5, 5, 50 ja 500 korda suurema rahavõidu. Scatteriks on trofee ikoon ja 3, 4 või 5 trofeed mänguväljal annab tehtud panuse väärtusest vastavalt 5, 10 ja 50 korda suurema võidu.


– BOONUSED

Pit Stop boonusega saad kätt proovida, kui 1. ja 5. rullikul jääb samaaegselt pidama Pit Stop boonussümbol. Saad kohe valida rehvide vahel, mis otsustab tasuta spinnide arvu, mille hulgas maksimum on 20 spinni ja 10-kordne võidukordaja. Kui Pit Stop boonussümbol ilmub 1. ja 5. rullikul uuesti, käivitub ka boonusvoor uuesti juba valitud võidukordajaga.


– KOKKUVÕTE

Nagu juba öeldud pakub “Wheels N’ Reels” üsna tagasihoidlikku kujundust ja mängu sisu, kuid see eest peidab see tõeliselt suurt võidupotentsiaali. Kui täidad terve mänguvälja Wildidega, saad tehtud panuse väärtuse tagasi 10 000 kordselt. Kui see juhtub tasuta spinnide voorus, võid 10-kordse võidukordajaga teoreetiliselt kätte saada ka tehtud panuse väärtusest 100 000 korda suurema rahapaki! Kui sulle meeldivad kiired autod ja suur raha, siis Wheels N’ Reels võib olla sinu jaoks just see õige.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

SOON kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

SOON kingdoms rise guardians of the abyss slot

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss

SOON kingdoms rise forbidden forest slot

Kingdoms Rise: Forbidden Forest

NEW golden macaque slot

Golden Macaque

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee