BetGames.tv Logo

Wheel of Fortune ülevaade

wheel of fortune game betgames

Wheel of Fortune on mäng BetGames nimeliselt tarkvaratoojalt, mis on sarnane maapealsetest kasiinodest tuttavale samanimelise õnnerattale. Erinevus on selles kui sageli õnneratast keerutatakse. Iga 4,5 minuti tagant ilmub välja mängujuht ja paneb ratta keerlema. Võitja selgub kohe, kui nooleke sektoril pidama jääb.

Nagu kõik BetGames mängutootja live-mängud, siis ülekanne edastatakse inglise keeles. Mänguvälja valikuid saad sättida ka teistesse keeltesse. Panuse suuruseks saad valida 1 eurost-100 euroni mänguvooru kohta.

wheel of fortune game screen


Kuidas mängida?

Wheel of Fortune on läbi teinud vaimustava värskenduskuuri, samal ajal on alustamine endiselt ülilihtne. Vali oma õnnenumber, panuse suurus ja aseta panus. 4,5 minutine intervall ongi selle jaoks, et oleks kauem aega õige number valida.

Mängu avades näed kohe ära, kui palju aega järgmise keerutuseni on jäänud. Võid infot ammutada ka viie viimase keerutuse tulemustest, mida kuvatakse mänguvälja vasakul ääres.

wheel of fortune game results

Erinevaid panustamise kategooriaid on kolm: (paaris/paaritu, värv ja numbrilised panused). Kliki soovitud panusele ja see lisatakse automaatselt kupongile.

Plussid:
– Panuse väärtus 1€ – 100€
– Lihtne mängida
– Nutiseadme sõbralik
– Saadaval ööpäevaringselt

Meeldiks mängida BetGames.tv slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem