Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 95.66%
Loodud: 12/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Vaata Well of Wishes videot

Well of Wishes ülevaade

Well of Wishes on aarete teemaline mäng Red Tiger Gaming nimeliselt mänguloojalt, mis pakub viie rullikuga mänguvälja. Võiduliine on kümme ja panuseid saad teha alates 10 sendist 40 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Well of Wishes” hoiab au sees kõike, mis seotud hea õnnega. Taustaks on valitud neljalehelised ristikheinad ja rullikud tehtud lausa puhtast kullast. Lisaks standardsetele kaardimängu sümbolitele näed veel temaatilisi lepatriinu ja hobuseraua ikoone.

well of wishes slot screen

Kõige parem tavasümbol on kahtlemata jänes, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 30-kordselt, kui saad neid võiduliinis viis või enam. Kuldmünt on wild.


– BOONUSED

“Well of Wishes” pakkub kahte tüüpi boonuseid. Lucky Coin tuleb kasuks igal korral, kui mänguväljal ilmub kuldne münt, sest see kergitab “Wishing Well” mõõdiku näitu rullikute kohal. Kogu viis münti ja mängu kaev hakkabki tööle valides välja ühe tavasümboli ja muutes need järgmise keerutuse ajal kõik wildideks.

Lucky Spins on mängu peamine boonusvoor ning see käivitub vähemalt kolme kuldse Lucky Spins scatter sümboliga. Scatterid jäävad sealjuures paigale ja järgneb uus spinn, mis otsustab, kas pääsed ka tasuta spinnide vooru.

Tasuta spinnide voorus on wilde juba märksa rohkem ning iga kord, kui täidad “Wishing Well” mõõdiku, saad kolm priispinni juurde. Kõik wildideks muutunud sümbolid jäävad nendeks kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Well of Wishes” on lihtsa kujunduse ja mängu ülesehitusega slott ning ka boonustest on lihtne aru saada. Tegemist on volatiilse mänguga, millel kõige rohkem võid tehtud panuse tagasi võita kuni 300-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Rohkem infot

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee