Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 95.66%
Loodud: 12/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Well of Wishes videot

Well of Wishes ülevaade

Well of Wishes on aarete teemaline mäng Red Tiger Gaming nimeliselt mänguloojalt, mis pakub viie rullikuga mänguvälja. Võiduliine on kümme ja panuseid saad teha alates 10 sendist 40 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Well of Wishes” hoiab au sees kõike, mis seotud hea õnnega. Taustaks on valitud neljalehelised ristikheinad ja rullikud tehtud lausa puhtast kullast. Lisaks standardsetele kaardimängu sümbolitele näed veel temaatilisi lepatriinu ja hobuseraua ikoone.

well of wishes slot screen

Kõige parem tavasümbol on kahtlemata jänes, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 30-kordselt, kui saad neid võiduliinis viis või enam. Kuldmünt on wild.


– BOONUSED

“Well of Wishes” pakkub kahte tüüpi boonuseid. Lucky Coin tuleb kasuks igal korral, kui mänguväljal ilmub kuldne münt, sest see kergitab “Wishing Well” mõõdiku näitu rullikute kohal. Kogu viis münti ja mängu kaev hakkabki tööle valides välja ühe tavasümboli ja muutes need järgmise keerutuse ajal kõik wildideks.

Lucky Spins on mängu peamine boonusvoor ning see käivitub vähemalt kolme kuldse Lucky Spins scatter sümboliga. Scatterid jäävad sealjuures paigale ja järgneb uus spinn, mis otsustab, kas pääsed ka tasuta spinnide vooru.

Tasuta spinnide voorus on wilde juba märksa rohkem ning iga kord, kui täidad “Wishing Well” mõõdiku, saad kolm priispinni juurde. Kõik wildideks muutunud sümbolid jäävad nendeks kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Well of Wishes” on lihtsa kujunduse ja mängu ülesehitusega slott ning ka boonustest on lihtne aru saada. Tegemist on volatiilse mänguga, millel kõige rohkem võid tehtud panuse tagasi võita kuni 300-kordselt.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem