ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.10%
Loodud: 08/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.2 – €1,000
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 200% kuni €1000 ja 100 tasuta spinni

Vaata Voodoo Gold videot

Voodoo Gold ülevaade

voodoo gold slot elk studios

Voodoo Gold on ELK Studios nimelise mängulooja seikluse teemaline slotikas kuue rulliku ja 4096 võiduliiniga. Tegemist on Gold seeria kolmanda mänguga, mis toob mängija ette taas avastaja Kane’i. Musta maagia hõnguline mäng pakub nii pommi, kaksikpommi kui ka suure voodoo sümboleid, mis tekitavad erilisi voodoo-wild boonussümboleid. Kosena langevate sümbolite abil võid mänguvälja paisutada kaheksarealiseks nii, et võiduliinide arv kerkib koguni 262 144 peale!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuse poolest ei saa “Voodoo Gold” slotile küll midagi ette heita. Louisiana mangroovimetsad on just selline keskkond, mis loob soodsad tingimused külluslikus keskkonnas leida üles parimad palad. Kane’il pole aega aga loodust imetlema jääda vaid vaja on asju ajada ohtlike šamaanipealikega. Kujundus on tehtud pisut õudustäratavas stiilis nii, et rullikud asetuvad kahe puu otsa.

voodoo gold slot screen

Sümbolite hulgas on standardsed kaardimasti sümbolid, hirve pead, ristid, täringud, kanakoivad ja võlujoogi anumad. Väärtuslikemate sümbolite hulgas on šamaan, indiaanlane ja seikleja Kane, millest viimane on ka kõige tasuvam ikoon. 3, 4, 5 ja 6 Kane sümboli eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1-, 1,5-, 2- ja 2,5- kordselt. Voodoo nukk on wild sümbol ja asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone.


– BOONUSED

The Free Drops boonusmäng algab, kui korraga ilmub vähemalt kolm boonussümbolit. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad kuni 15 tasuta spinni. Kõik wildid, mis boonusvoorus võitu ei andnud, jäävad oma kohale.

voodoo gold slot bonus

Mängu ajal ilmuvad ka suured kuni 4×4 positsioone katvad voodoo- sümbolid.


– KOKKUVÕTE

“Voodoo Gold” on Gold-seeria mängudest kahtlemata parim. Mängi pakub briljantselt tehtud disaini võimalusega tehtud panus tagasi võita kuni 5000-kordselt.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios Slotid 95.00% 2. Nov 2021
book of toro slot

Book of Toro

ELK Studios Slotid 95.00% 9. Sep 2021
zulu gold slot

Zulu Gold

ELK Studios Slotid 95.00% 3. Aug 2021
fate of fortune slot

Fate of Fortune

ELK Studios Slotid 95.00% 6. Jul 2021
night trax slot

Night Trax

Näita rohkem