Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 12/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida Endorphina slotikaid
Kingswin Kasiino Logo
  • 25 tasuta spinni
  • Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Voodoo Dice ülevaade

Kas oled valmis kaasa elama voodoo-stiilis meelelahutusele, mis võib nõrgema närviga tegelased panna lausa küüsi närima? “Voodoo Dice” on kahtlemata keskmisest kõhedusttekitavam slotimäng, mille loojaks tuntud Endorphina-nimeline kasiinomängude tootja.

Julgemad saavad sellel viie rullikuga mänguväljal nautida fantastilisi animatsioone ja püüda võite kasutades mängu kümmet erinevat võiduliini. Tänu tulusale tasuta spinnide voorule ja gamble-funktsioonile on mängul ka märkimisväärselt suur võidupotentsiaal.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Voodoo Dice” mängul teemaks on loitsud, lausumised ja muu alternatiivteadus, mis mõne mängusõbra võib panna kulmu kortsutama. Sedapuhku on rullikutel esindatud kõik vähe käredamat tüüpi ikoonid, mis esindavad just selle maailma pimedamat poolt.

voodoo dice slot screen

Taustal kõrguvate postide otsa kinnitatud pealuud loovad just õige meeleolu, kui otsid tervamaid elamusi. Sümbolite hulgas on nukud, kaarnad, maod ja mõned tuntumad pahalased. Peale igat võitu etendub verdtarretav animatsioon ning kogu kompositsiooni täiendavad kõledad taustahelid.


– BOONUSED

“Voodoo Dice” mängu väärtuslikumad sümbolid maksavad võite ka kahe sama sümbolit ilmumisel võiduliinis. Scatteriks on voodoo- preester ja kui näed neid korraga viite, saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahe tuhande kordselt. Vähemalt kolme scatteri eest pääsed tasuta spinnide vooru kümne keerutusega kasiino kulul.

Tasuta spinnide voorus paljunevad võiduliinis osalenud sümbolid sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid. Nii saad veelgi rohkem ja suuremaid võite. Samuti võib välja ilmuda uusi scattereid, mis suurendavad priikeerutuste koguarvu.


– KOKKUVÕTE

Maitseid on erinevaid ja ka “Voodoo Dice” ei ole kindlasti igaühe jaoks. Sellel on tumedamates toonides tehtud kujundus nii et mäng loob eheda religioossete rituaalide praktiseerimise õhkkonna. Tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni 2000-kordselt, kuid kui soovid ennast voodoo- ja muust maagiast säästa, siis soovitame proovida mõnda teist mängu.

Meeldiks mängida Endorphina slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Endorphina 96.00% 17. Jun 2020
the rise of al slot

The Rise of AI

Endorphina 96.00% 20. Feb 2020
aus dem tal slot

Aus Dem Tal

Endorphina 96.00% 11. Feb 2020
cash tank slot

Cash Tank

Endorphina 96.00% 10. Dec 2019
book of santa slot

Book of Santa

Näita rohkem