Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: ?%
Loodud: 27/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €25
  • Võimalik võit: kuni 45,000 mündid

Village People Macho Moves ülevaade

village people macho moves slot microgaming

“Village People Macho Moves” mäng on kuue rulliku ja viieteist võiduliiniga. Selle loojaks on Microgaming- nimeline slotimängude tootja ning teemaks diskomuusika ajaloo ühed meeldejäävaimad tantsulõvid. Nagu ka muusika, on ka kujundus tehtud 1970.-stiilis. Boonusfunktsioonidest lisavad mängule pinget sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid, kuus erinevat tasuta spinnide vooru kuni kahekümne kordse võidukordajaga, wild-rullikud jpm. Ole valmis meeleolukaks peoõhtuks ja liitu hullumeelsete diskotajatega!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Village People Macho Moves” mängul saad panuseid teha alates 15 sendist 25€ni spinni kohta. Muusikateemalisele mängule kohaselt on taustamuusika hoopis teisest klassist. Rullikutest vasakul asuval VP-Jukeboxil saad valida Village People bändi viie hittloo vahel– Y.M.C.A, Go West, Macho Man ja In The Navy. Välimuselt ei jää mäng alla sloti teistele omadustele- seitsmekümnendate diskorütmid tõmbavad käima helkiv diskokuul ja legendaarsed tantsulõvid, kelleks on ehitaja, kauboi, ment, indiaanlane, mootorrattur ja meremees.

village people macho moves slot mobile

Sümboliteks rullikutel on lisaks kaardimasti ikoonidele päikeseprillid, tantsukingad, heliplaadid ja mikrofon. Kõik tavasümbolid on võrdse väärtusega – kui saad neid võiduliinis 3, 4, 5 või 6, teenid tehtud panuse väärtuse samuti tagasi 3, 4, 5 ja 6 kordselt. Wild-asendussümbol tuleb appi, kui võiduliinis jääb mõni sümbol puudu ja aitab nii rohkem võita.


– BOONUSED

VP Wild – tegemist on erilise Wildiga ja kui see rullikutel pidama jääb, saad kätt proovida VP Wild- boonusega. VP Wild ikoon paljuneb kõigile rulliku väljadele, mille see pidama jäi.

Lisaks on igal rullikul VP Wild mõõdik – iga kord, kui VP-wild rullikul pidama jääb, tõuseb just selle rulliku mõõdik ühe võrra. Viis VP Wildi täidavad mõõdiku ning käivitavad vastava rulliku tasuta spinnide vooru.


– KOKKUVÕTE

“Village People Macho Moves” slotti tasub kindlasti proovida. Tegu ei ole lihtsalt kõlava nimega vaid ka boonuseid on küllalt ning need pakuvad palju lõbu ja mitmekesisust. Eriti vinge on tasuta spinnide voor Construction Worker’s Macho Move, millel võid küündida ka kuni 20-kordse võidukordajani ning tehtud panuse väärtuse tagasi teenida kuni 2400-kordselt. Kui seitsmekümnendad ja mõnus muss on sinu teema, siis proovi kohe.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

magic of pandora slot

Magic of Pandora

magic of sahara slot

Magic of Sahara

break away deluxe slot

Break Away Deluxe

NEW lara croft temples and tombs slot

Lara Croft Temples and Tombs

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid