Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.00%
Loodud: 27/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €25
  • Võimalik võit: kuni 45,000 mündid

Vaata Village People Macho Moves videot

Village People Macho Moves ülevaade

village people macho moves slot microgaming

“Village People Macho Moves” mäng on kuue rulliku ja viieteist võiduliiniga. Selle loojaks on Microgaming- nimeline slotimängude tootja ning teemaks diskomuusika ajaloo ühed meeldejäävaimad tantsulõvid. Nagu ka muusika, on ka kujundus tehtud 1970.-stiilis. Boonusfunktsioonidest lisavad mängule pinget sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid, kuus erinevat tasuta spinnide vooru kuni kahekümne kordse võidukordajaga, wild-rullikud jpm. Ole valmis meeleolukaks peoõhtuks ja liitu hullumeelsete diskotajatega!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Village People Macho Moves” mängul saad panuseid teha alates 15 sendist 25€ni spinni kohta. Muusikateemalisele mängule kohaselt on taustamuusika hoopis teisest klassist. Rullikutest vasakul asuval VP-Jukeboxil saad valida Village People bändi viie hittloo vahel– Y.M.C.A, Go West, Macho Man ja In The Navy. Välimuselt ei jää mäng alla sloti teistele omadustele- seitsmekümnendate diskorütmid tõmbavad käima helkiv diskokuul ja legendaarsed tantsulõvid, kelleks on ehitaja, kauboi, ment, indiaanlane, mootorrattur ja meremees.

village people macho moves slot mobile

Sümboliteks rullikutel on lisaks kaardimasti ikoonidele päikeseprillid, tantsukingad, heliplaadid ja mikrofon. Kõik tavasümbolid on võrdse väärtusega – kui saad neid võiduliinis 3, 4, 5 või 6, teenid tehtud panuse väärtuse samuti tagasi 3, 4, 5 ja 6 kordselt. Wild-asendussümbol tuleb appi, kui võiduliinis jääb mõni sümbol puudu ja aitab nii rohkem võita.


– BOONUSED

VP Wild – tegemist on erilise Wildiga ja kui see rullikutel pidama jääb, saad kätt proovida VP Wild- boonusega. VP Wild ikoon paljuneb kõigile rulliku väljadele, mille see pidama jäi.

Lisaks on igal rullikul VP Wild mõõdik – iga kord, kui VP-wild rullikul pidama jääb, tõuseb just selle rulliku mõõdik ühe võrra. Viis VP Wildi täidavad mõõdiku ning käivitavad vastava rulliku tasuta spinnide vooru.


– KOKKUVÕTE

“Village People Macho Moves” slotti tasub kindlasti proovida. Tegu ei ole lihtsalt kõlava nimega vaid ka boonuseid on küllalt ning need pakuvad palju lõbu ja mitmekesisust. Eriti vinge on tasuta spinnide voor Construction Worker’s Macho Move, millel võid küündida ka kuni 20-kordse võidukordajani ning tehtud panuse väärtuse tagasi teenida kuni 2400-kordselt. Kui seitsmekümnendad ja mõnus muss on sinu teema, siis proovi kohe.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

Rohkem infot

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee