NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.05%
Loodud: 22/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid

Vaata Vikings videot

Mängi Vikings demo versiooni tasuta

Vikings ülevaade

vikings slot

Kas oled näinud populaarset “Viikingite” sarja? See alfa-isaste arveteklaarimine on andnud NetEnti mänguloojatele inspiratsioni teha ka samanimeline slotimäng. Koostöös A+E Networks filmitootjaga on valmis saanud 5×3 mängulaua ja 25 võiduliiniga kaasahaarav slotikas. Sümboliteks on kõik sarjastki tuttavad tegelased lisaks suurendavad võiduvõimalusi wildid, boonusfunktsioon ja tasuta spinnid, kus võid võita 5000 mündi väärtusega võrdse jackpoti! Enne kui heiskad purjed ja tõttad kaugeid maid vallutama, loe läbi mänguülevaade ja pane paika oma võiduplaan.

vikings slot screen

Võitude kogumine käib ikka 3 sama sümboli järjestikku seades. Saad mängida mänguraha peale, et mängu proovida või panna kohe paika oma soovitud panuse suurus 0.20€-st 100€ni ja hakata suuri võite püüdma! “Vikings” sarja peategelased Ragnar ja Lagertha on ka mängus väärtuslikemad sümbolid ja toovad võitjatele sisse 500 ja 400 mündi väärusega võrdseid võite. Nagu arvata võid on “Viikingite” temaatilised sümbolid väärt rohkem kui mängukaardid 10-st ässani. Võiduliinist puuduolevaid sümboleid saad asendada Wildiga, välja arvatud scatter sümbolit. 5 wildi aktiivses võiduliinis toovad sulle sisse 5000 mündi väärtuses jackpoti!

vikings slot screen

“Vikings” slotimäng tõotab kujuneda tõeliselt hitiks, eriti mängijate seas, kes armastavad ka samanimelist sarja. Uute maade vallutamine ja vaenlase purustamine on täis ohte ja väljakutseid samamoodi nagu slotimängus maja-eelise ületrumpamine. Siiski tasub proovida ja piisava kogemuse korral miks mitte juba järgmise jackpotivõitjana juubeldada!

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid