BluePrint Gaming Logo
  • Pakkuja: BluePrint Gaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.50%
  • Liinid & rullikud: 7-8-8-8-8-7
  • Panuse suurus: €0.20 – €10
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
  • Avaldati: 06.12.2018

Vaata Vikings Unleashed Megaways videot või mängi demo versiooni

Vikings Unleashed Megaways ülevaade

vikings unleashed megaways slot

“Vikings Unleashed MegaWays” on 6 rulliku ja 117 649 võiduliiniga Blueprint Gaming mängulooja slotimäng. Mängul on ekstravagantne viikingite-stiilis kujundus ning väärtuslikemad boonused on muutuvad “Müstilised sümbolid” ja tasuta spinnide voor, milles võidukordaja kasvab iga võiduga. Panuseid saab teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta.

“Vikings Unleashed MegaWays” on Blueprint Gaming mängulooja üks mitmest 2018. aastal välja tulnud MegaWays-seeria mängudest. Graafiliselt viimse detailini viimistletud ja kõmiseva taustamuusikaga mäng on nii hea, et mänguelamus on võrreldav filmi või teleseriaaliga, milles saad ise osaleda.

vikings unleashed megaways slot screen


– SÜMBOLID

Mänguväli asetub viikingite sõjalaeval ja selle sümbolid on Norra-stiilis kujundatud mängukaardid A, K, Q, J, 10 ja 9 pluss temaatilised võlur, naisviiking ja meesviiking. Viimane neist on mängu väärtuslikem sümbol ja kui saad neid võiduliinis kuus, saad tehtud panuse summa tagasi 50 kordselt. Wild sümbol asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED

“Battle of the Seas” tasuta spinne saad proovida iga kord, kui rullikutele jäävad pidama 4 scatter-sümbolit. 4 scatteri eest saad 12 tasuta spinni ja iga lisa-scatter tähendab 5 lisaspinni kasiino kulul! Tasuta spinnide voorus saad kohe kätt proovida “Gamble” funktsiooniga, et suurendada välja teenitud tasuta spinnide ja võidukordaja arvu. Maksimaalselt võid saada 27 tasuta spinni ja 10-kordse võidukordaja.

Kas oskad arvata, mida teeb mängus kuulus Thori vasar? Tegemist on “müstilise sümboliga” ja see muudab ennast juhuslikult valitud sümboliks.


– KOKKUVÕTE

Nagu võib-olla juba aimad “Vikings Unleashed MegaWays” on kõrge volatiilsusega mäng, millel võid tasku pista tehtud panusest lausa 10 000 korda suurema summa, kuid samal ajal võid ette tulla ka pikemaid võiduta perioode. Tegemist on visuaalselt nauditava mänguga, mille teeb eriti ägedaks Battle of the Seas tasuta spinnid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BluePrint Gaming

NEW legacy of ra megaways slot

Legacy of Ra Megaways

NEW lightning strike megaways slot

Lightning Strike

mars attacks slot

Mars Attacks!

journey of the gods slot

Journey of the Gods

Näita rohkem

Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid