BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.50%
Loodud: 06/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7-8-8-8-8-7
  • Panuse suurus: €0.20 – €10
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Vikings Unleashed Megaways videot

Vikings Unleashed Megaways ülevaade

vikings unleashed megaways slot blueprint

“Vikings Unleashed MegaWays” on 6 rulliku ja 117 649 võiduliiniga Blueprint Gaming mängulooja slotimäng. Mängul on ekstravagantne viikingite-stiilis kujundus ning väärtuslikemad boonused on muutuvad “Müstilised sümbolid” ja tasuta spinnide voor, milles võidukordaja kasvab iga võiduga. Panuseid saab teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta.

“Vikings Unleashed MegaWays” on Blueprint Gaming mängulooja üks mitmest 2018. aastal välja tulnud MegaWays-seeria mängudest. Graafiliselt viimse detailini viimistletud ja kõmiseva taustamuusikaga mäng on nii hea, et mänguelamus on võrreldav filmi või teleseriaaliga, milles saad ise osaleda.

vikings unleashed megaways slot screen


– SÜMBOLID

Mänguväli asetub viikingite sõjalaeval ja selle sümbolid on Norra-stiilis kujundatud mängukaardid A, K, Q, J, 10 ja 9 pluss temaatilised võlur, naisviiking ja meesviiking. Viimane neist on mängu väärtuslikem sümbol ja kui saad neid võiduliinis kuus, saad tehtud panuse summa tagasi 50 kordselt. Wild sümbol asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED

“Battle of the Seas” tasuta spinne saad proovida iga kord, kui rullikutele jäävad pidama 4 scatter-sümbolit. 4 scatteri eest saad 12 tasuta spinni ja iga lisa-scatter tähendab 5 lisaspinni kasiino kulul! Tasuta spinnide voorus saad kohe kätt proovida “Gamble” funktsiooniga, et suurendada välja teenitud tasuta spinnide ja võidukordaja arvu. Maksimaalselt võid saada 27 tasuta spinni ja 10-kordse võidukordaja.

Kas oskad arvata, mida teeb mängus kuulus Thori vasar? Tegemist on “müstilise sümboliga” ja see muudab ennast juhuslikult valitud sümboliks.


– KOKKUVÕTE

Nagu võib-olla juba aimad “Vikings Unleashed MegaWays” on kõrge volatiilsusega mäng, millel võid tasku pista tehtud panusest lausa 10 000 korda suurema summa, kuid samal ajal võid ette tulla ka pikemaid võiduta perioode. Tegemist on visuaalselt nauditava mänguga, mille teeb eriti ägedaks Battle of the Seas tasuta spinnid.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem