Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 01/08/2015
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.01 – €50
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid

Vaata Vikings Go Wild videot

Vikings Go Wild ülevaade

vikings go wild slot

“Vikings Go Wild” on Yggdrasil Gaming mängulooja 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mänguautomaat. Mäng on kujundatud pisut multikalikuks ja pearolli mängivad sellel muidugi viikingid. Lähemal vaatlusel meenutab mäng isegi natuke animafilmi “How to Train a Dragon”. Rullikud laotuvad oliivrohelisele taustale, millel on äratuntav kaks puust draakonipead.

vikings go wild slot screen

Mängu Wild-sümboliks on pruun nikerdatud sümbol oranži “Wild” kirjaga. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale tasuta spinnide oma.


– Tasuta spinnid

Tasuta spinnide vooru saamiseks pead saama rullikutel korraga vähemalt 3 tasuta spinnide sümbolit. Kolme tasuta spinnide sümboli eest saad 8 tasuta spinni, 4 eest 16 ja 5 eest koguni 24 spinni. Tasuta spinnide voorus võib iga viikingi sümbol muutuda “Kleepuvaks Wildiks” ja jääda oma kohale kuni vooru lõpuni.

vikings go wild slot review

Mängus on väärtuslik Aardekirstu sümbol, mis võib pidama jääda nii mängu tavarežiimis kui ka tasuta spinnide voorus, kuid ainult 5. rullikul. Tavarežiimil teenid Aardekirstu eest 8-12 tasuta spinni ja kuni 1000 mündi väärtusega võrdse võidu. Tasuta spinnide voorus saad Aardekirstuga 2-4 spinni lisaks ja käivitub Wildidega kaetud lisarullik.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

SOON the one armed bandit slot

The One Armed Bandit

SOON wild robo factory slot

Wild Robo Factory

NEW jackpot raiders slot

Jackpot Raiders

NEW niagara falls slot

Niagara Falls

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid