Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.10%
Loodud: 21/11/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Vikings Go Berzerk videot

Vikings Go Berzerk ülevaade

vikings go berzerk slot

“Vikings Go Berzerk” on Yggdrasil Gaming mängulooja 5 rulliku ja 25 võiduliiniga slotimäng. Mängu teemaks on vihaste viikingite tsivilisatsiooni ajad ja rullikud asetsevad uhkete punaste purjetega viikingilaeva ja helesinise taeva taustal. Ole sinagi vapper ja proovi oma õnne pärisraha peale või võta pisut aega, et mängurahaga oma mänguplaan paika panna.


Wild

Mängu Wild asendab kõiki teisi sümboleid peale tasuta spinnide sümboli. Võite makstakse vasakult paremale ja Wildi ülesanne on asendada just see sümbol, mis maksab sulle võimalikult suure võidu.

vikings go berzerk slot screen


Tasuta spinnid

Tasuta spinnide sümbol mängus on scatter ja kui saad neid mängul 3 või enam, käivitub tasuta spinnide voor. Tasuta spinnide arv sõltub sellest, mitu scatterit funktsiooni käivitas. Võid saada 7, 14 või 21 spinni pluss boonuse.


Boonused

Enne, kui saad tasuta spinnida, saad kasu lõigata ühest järgnevatest boonustest: “All Vikings go Berzerk”; 1 “Kleepuv Wild”, mis jääb oma kohale seni kuni moodustad uusi võidukombinatsioone; 1 kuni 3 tasuta spinni Wildidega rullikul; rullikutele lisatakse 5 aarde- ja kuldset kirstu.

vikings go berzerk slot review


– KOKKUVÕTE

“Vikings Go Berzerk” on midagi enamat, kui tavaline slotimäng. Selle tohutu populaarsus alates mängu väljatulemisest on selle elavaks tõestuseks. Yggdrasil on hästi kokku sobitanud populaarse viikingite teema ja omapärased boonused. Mängul võid võita suure summa, kuid kuna tegu on volatiilse slotiga, tähendab see seda, et vahel võid pikka aega päris kuival olla. Maksimaalne võit on tehtud panuse summast 4000 korda suurem võit.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

NEW jackpot raiders slot

Jackpot Raiders

SOON niagara falls slot

Niagara Falls

SOON wild mantra slot

Wild Mantra

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid