BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.12%
Loodud: 22/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 4,713 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Viking Voyage videot

Viking Voyage ülevaade

viking voyage slot betsoft

“Viking Voyage” on mäng, mis toob mängijale lähemale aja, kui merel tekitasid hirmu barbaarsed röövlid ja vallutajad. Loomulikult on jutt viikingitest, kelle mälestust paljud põhjamaalased hoiavad endiselt au sees. “Viking Voyage” loojaks on Betsofti nimeline kasiinomängude looja ning võite pead moodustama kasutades kümmet võiduliini viiel rullikul. Panuseid saad teha alates 10 sendist 10 euroni spinni kohta.

Mängul on tõeliselt suurepärane graafika ja võita võid kuni 30 000€. Põnevust lisavad wild-asendussümbolid, scatterid, tasuta spinnide voor ja kolmekordne võidukordaja.

viking voyage slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Viking Voyage” teema on lahe, kuigi viikingeid näeb juba ka päris paljudel teistel mängudel. Seekord on teemaks viikingite sõdalaste järjekordne rüüsteretk. Viikingid on taustal oma uhketes laevades, samuti kohtad neid rullikutel kui mängu ühtesid tulusamaid sümboleid. Madalama väärtusega on metalse kujundusega pildiga kaardid, keskmisi võite pakuvad peekrid, kiivrid ja kirved ning Wild-asendussümbol on viikingite kuningas.


– BOONUSED

Viikingite kuninga pildiga Wild-asendussümbolid, nagu nimigi ütleb, aitavad moodustada võiduliine, kui mõni sümbol peaks puudu jääma. Need võivad pidama jääda keskmistel rullikutel.

Kui Wild Viking sümbol laieneb sama rulliku kõigile väljadele, saad ühe respinni. Kui sama juhtub respinni ajal, saad boonusvooru uuesti läbida.

Kui Pika Viikingilaeva sümbol jääb pidama rullikutel 1 ja 5, järgneb boonusmäng tasuta spinnidega. Rullikutel võivad nüüd pidama jääda erilised Kaarna pildiga scatterid ja pakkuda kuni 400 mündi väärtusega võrdseid võite. Scatteritena lähevad arvesse ka Wildid.


– KOKKUVÕTE

“Viking Voyage” on mäng, mis pakub soliidset jackpotti, huvitavaid boonuseid ning suurepärast graafikat. Mängu tavarežiimil võid võita maksimaalselt kuni 1000€ ning tasuta spinnide voorus hea õnne korral ka kuni 3000€.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem