NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: ?%
Loodud: 15/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 875,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Victorious Max videot

Mängi Victorious Max demo versiooni tasuta

Victorious Max ülevaade

victorious max slot netent

Victorious MAX on Net Entertainment nimelise mängulooja järg samanimelise sloti originaalile. Võrreldes originaaliga pakub MAX märgatavalt volatiilsemat äktšionit, mis tähendab, et võidupotentsiaal võib olla suur, kuid aeg-ajalt võib ette tulla ka pikemaid “kuivi” perioode.

Tegemist on endiselt Rooma impeeriumi teemaga ning mänguväli pakub viite rullikut 243 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 125 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuselt ei suuda Victorious MAX millegi erilisega üllatada- see sarnaneb vägagi mängu originaalile. Taustal on punastes toonides kujutatud Rooma Impeeriumi võimast armeed. Rullikutel näed lisaks standardsetele A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele ka sõdureid, ohvitsere ja legendaarset Julius Caesari ennast.

victorious max slot screen

Kõige väärtuslikum on muidugi Caesari sümbol, sest kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 6-, 30- ja 200-kordselt. Kuldse kotka kujutisega wild võib pidama jääda teisel ja neljandal rullikul ning see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

Victorious MAX mängu kõige atraktiivsem boonus on tasuta keerutuste voor, kuhu pääsed vähemalt kolme kuldse pärja ilmumisel. Olenevalt boonusvooru käivitanud boonussümbolitest saad kuni 25 tasuta mängukorda nii, et kõik võidud kuuekordistatakse.


– KOKKUVÕTE

“Victorious MAX” on NetEnt mängulooja järg samanimelisele originaalile. Kujunduses on nüüd rohelise asemel pandud rohkem rõhku punasele, mäng on muutunud volatiilsemaks ja tasuta spinnide voorus on võidukordaja tõusnud kolme pealt kuue peale.

Ka temaatilised sümbolid on muutunud väärtuslikemateks- näiteks viie Caesari eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi 200-kordselt, samal ajal kui originaalil oli selleks arvuks 60. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 7000-kordselt!

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem