iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.88%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Vegas High Roller videot

Vegas High Roller ülevaade

vegas high roller slot isoftbet

Naudi tähesära iSoftBet mängulooja patusel “Vegas High Roller” slotikal. Tegemist on viie rulliku ja kümne võiduliiniga mänguga, millel on köitvad visuaal-ja heliefektid. Panuseid saad teha alates 10 sendist 10 euroni spinni kohta ning maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi teenida 2000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Las Vegase teemalised mängud on ikka vähe rohkema sära ja pauguga kui mõni teine slotikas- nii ka “Vegas High Roller”. Seekord näed üsna mitut Las Vegase tuntumat vaatamisväärsust koos kuldsete lõvide, Eiffeli torni ja Vabaduse sambaga. Rullikutel on kaardimasti kujutised koos täringu, blackjacki käe ja ruletirattaga.

vegas high roller slot screen

Kõige väärtuslikum on punane “777” number- kui saad neid võiduliinis kaks, kolm või neli, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,5-, 5- ja 20-kordselt.


– BOONUSED

Kuulus “Welcome To Las Vegas” teetähis on scatteriks ning kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, käivitub tasuta spinnide voor. Olenevalt scatterite arvust mängid 7, 10 või 15 priispinniga ja mänguväljal näed nüüd hoopis kasiinožetoone ja paukpadruneid.

Igal kasiinožetoonil on kindel väärtus, mis võib küündida tehtud panuse väärtusest ka kuni sada korda suuremaks. Iga kord, kui kasiinožetoon jääb rullikutel pidama, lisatakse selle väärtus boonusvooru koguvõidu summale.

Kui julged, pane käima High Roller Bet funktsioon, mis suurendab sinu tehtud panuse väärtust kakskümmend korda. Mänguväljal ilmuvad nüüd ainult kasulikud žetoonid ja võidusumma kombineerub nende väärtustest.


– KOKKUVÕTE

“Vegas High Roller” on toretseva kujundusega mäng, mida võibki eeldada Las Vegase teemaliselt mängult. Nagu nimigi ütleb, on tegemist äärmiselt volatiilse mänguga, mis on sobilik kõige ahnematele ja rahamaiamatele kasiinohaidele.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem