iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.88%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid

Vaata Vegas High Roller videot

Vegas High Roller ülevaade

vegas high roller slot isoftbet

Naudi tähesära iSoftBet mängulooja patusel “Vegas High Roller” slotikal. Tegemist on viie rulliku ja kümne võiduliiniga mänguga, millel on köitvad visuaal-ja heliefektid. Panuseid saad teha alates 10 sendist 10 euroni spinni kohta ning maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi teenida 2000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Las Vegase teemalised mängud on ikka vähe rohkema sära ja pauguga kui mõni teine slotikas- nii ka “Vegas High Roller”. Seekord näed üsna mitut Las Vegase tuntumat vaatamisväärsust koos kuldsete lõvide, Eiffeli torni ja Vabaduse sambaga. Rullikutel on kaardimasti kujutised koos täringu, blackjacki käe ja ruletirattaga.

vegas high roller slot screen

Kõige väärtuslikum on punane “777” number- kui saad neid võiduliinis kaks, kolm või neli, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,5-, 5- ja 20-kordselt.


– BOONUSED

Kuulus “Welcome To Las Vegas” teetähis on scatteriks ning kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, käivitub tasuta spinnide voor. Olenevalt scatterite arvust mängid 7, 10 või 15 priispinniga ja mänguväljal näed nüüd hoopis kasiinožetoone ja paukpadruneid.

Igal kasiinožetoonil on kindel väärtus, mis võib küündida tehtud panuse väärtusest ka kuni sada korda suuremaks. Iga kord, kui kasiinožetoon jääb rullikutel pidama, lisatakse selle väärtus boonusvooru koguvõidu summale.

Kui julged, pane käima High Roller Bet funktsioon, mis suurendab sinu tehtud panuse väärtust kakskümmend korda. Mänguväljal ilmuvad nüüd ainult kasulikud žetoonid ja võidusumma kombineerub nende väärtustest.


– KOKKUVÕTE

“Vegas High Roller” on toretseva kujundusega mäng, mida võibki eeldada Las Vegase teemaliselt mängult. Nagu nimigi ütleb, on tegemist äärmiselt volatiilse mänguga, mis on sobilik kõige ahnematele ja rahamaiamatele kasiinohaidele.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee