Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.49%
Loodud: 28/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vampires vs Wolves ülevaade

vampirer vs wolves slot pragmatic

“Vampires vs Wolves” on Pragmatic Play-nimelise mängulooja slotikas, mis pakub äktšionit viiel rullikul kümne võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 10 sendist 50 euroni spinni kohta ja suured võidud on saadaval kahte tüüpi tasuta spinnide voorus. Vampiiridest saavad paigalejäävad wildid ja libahundid käituvad omavahel ühendudes samuti asendussümbolitena.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Laialt tunnustatud Pragmatic Play on maha saanud järjekordse kvaliteetmänguga, mille tegevus toimub pimedal kõrvaltänaval. Atmosfääri loob õudustäratav taustamuusika ja sümboliteks lisaks kaardimastidele erinevad temaatilised ikoonid.

vampirer vs wolves slot screen

Valgejuukseline vampiir on sealjuures kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 2,5-, 12,5- ja 80-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli või viis. Wild asendab kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid sümboleid ja võib ka iseseisvalt võiduliine moodustada. Kolme, nelja ja viie järjestikku paikneva wildi eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2,5-, 15- ja 100-kordselt.


– BOONUSED

“Vampires vs Wolves” mängul on kahte tüüpi scattereid – ulguv hunt ja mahajäetud loss. Kui näed neid rullikute 1 või 5 kõigil väljadel, saad proovid tasuta spinnide vooru.

Vali, kas tahad saada 14 Hundi tasuta spinni nii, et temaatilised ikoonid muutuvad wildideks või kaheksa Vampiiri priikeerutust, kus sind aitavad paigalejäävad wildid. Pane tähele, et “hundi” tasuta spinnide voorus võid võite saada lihtsamini samal ajal kui vampiiri omas on võidusummad märksa suuremad.


– KOKKUVÕTE

“Vampires vs Wolves” on intrigeerivalt disainitud mäng, mis pakub tipptasemel graafikat, animatsioone ja taustamuusikat. Kaks tasuta spinnide vooru pakuvad kuhjaga põnevust, kuid võidupotentsiaal jääb neis pigem madalaks.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.55% 19. Sep 2020
wild walker slot

Wild Walker

Pragmatic Play Slotid 96.50% 27. Aug 2020
peaky blinders slot

Peaky Blinders

Pragmatic Play Slotid Megaways 96.50% 6. Aug 2020
curse of the werewolf megaways slot

Curse Of The Werewolf Megaways

Pragmatic Play Slotid Megaways 96.55% 17. Jul 2020
the dog house megaways slot

The Dog House Megaways

Näita rohkem