Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.20%
Loodud: 24/08/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 580,000 mündid

Vaata Valley of the Gods videot

Valley of the Gods ülevaade

valley of the gods slot

“Valley of the Gods” on Yggdrasil Gaming mängulooja 5 rullikuga slotimäng, millel on 3125 erinevat võiduliini. Mängu eesmärk on saavutada järjestikkuseid võite, mis suurendab võiduliinide arvu.

Mängu teemaks on antiikaja Egiptus ja panuseid saad teha alates 25 sendist kuni 125€ni spinni kohta. Visuaalselt näeb mäng välja nagu müstiline katakomb ja selle väärtuslikemad sümbolid on kuningad Anubis ja Horus. Kui saad Anubise või Horuse sümboleid 5 tükki järjest aktiivses võiduliinis, teenid tehtud panuse summa tagasi 20 kordselt.

valley of the gods slot screen

Sümboliteks on veel erinevad loomade hieroglüüfid ja teised Egiptuse kuningate pildid. Nendele lisaks võid sattuda siniste skarabeuste peale, mis suurendavad võidukordaja väärtust ja punaste, mis annavad respinnide voorus sulle lisaelusid. Iga 5 sinise skarabeuse eest tõuseb võidukordaja 1 võrra.

“Valley of the Gods” mängul saad võidukombinatsioonide moodustamise eest respinne ja suurendad nii veelgi oma võidušansse. Tahad saada võitudele kahekordset võidukordajat? Siis püüa aktiveerida “Skarabeuste Kollektsioon”. Selleks pead tühjendama terve mänguvälja skarabeuse positsioonidest.

valley of the gods slot review


– KOKKUVÕTE

“Valley of the Gods” on lihtne mäng, millel võidu võtmeks on järjestikkuste võitude saamine. Nii suurendad võimalike võiduliinide arvu ja võidukordajat. Kokkuvõttes on tegu tõeliselt unikaalse slotiga, millel on suur võidupotentsiaal kui suudad respinnid ja võidukordajad oma kasuks tööle panna. Maksimaalselt võid tehtud panuse summa tagasi võita 1500 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

SOON the one armed bandit slot

The One Armed Bandit

SOON wild robo factory slot

Wild Robo Factory

NEW jackpot raiders slot

Jackpot Raiders

NEW niagara falls slot

Niagara Falls

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid