BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.45%
Loodud: 28/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Valletta Megaways videot

Valletta Megaways ülevaade

valletta megaways slot blueprint

16. sajandil said sõnumitoojatest rüütlid omale väikese saarekese Vahemeres ning pidid selle eest vastutasuks näitama Kõigi Hingede Päeval lugupidamist Malta Pistriku vastu. See ainulaadne lugu on aluseks Blueprint Gaming mängulooja slotikale, kus õpid nii mõndagi ajaloo kohta ja tugevdad positsioone tasuta spinnide, Wildide, Scatterite, Laiuvate Wildide ning Valletta Streak ja Buy Bet boonuste abil. Tahad teada rohkem? Loe edasi ja saad kogu vajaliku info.

valletta megaways slot review

Võidu saamiseks tuleb vasakult paremale reastada järjestikku vähemalt kolm sama sümbolit. Peale igat võitu läheb käima unikaalne Valletta Streak funktsioon, mis naelutab võiduliini moodustanud sümbolid omale kohale ja paneb ülejäänud rullikud sümbolitega uuesti käima. Nii kasvavad sinu võiduvõimalused hüppeliselt, eriti aga siis, kui Wild laieneb sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi.


– BOONUSED

Wildist rääkides- see asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides ning mängu mistahes spinni ajal võib mänguväljale sattuda ka hulk Juhuslikke Wilde.

Veel üks hea võimalus oma mängumootor täisvõimsusel käima tõmmata, on loota Arrow Storm boonuse peale. Peale igat võitu ründab mänguvälja noolterahe eemaldades mänguväljalt kõik madalama väärtusega sümbolid.

valletta megaways slot screen

Kolm või enam scatterit mänguvälja mistahes asukohal käivitab Valletta Megaways tasuta spinnide vooru.


– KOKKUVÕTE

Huvitavat ajaloolist perioodi käsitlev “Valletta Megaways“ on ühtaegu huvitav kui ka lõbus mäng, mis sobib nii algajale kui edasijõudnumale slotisõbrale. Erinevad boonused ja lahedad sümbolid lisavad mängule veelgi omapära.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BluePrint Gaming

wolf legends megaways slot

Wolf Legend Megaways

NEW fishin frenzy megaways slot

Fishin’ Frenzy Megaways

beavis and butthead slot

Beavis & Butt Head

Näita rohkem

Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid