ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.30%
Loodud: 04/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Vaata Valkyrie videot

Valkyrie ülevaade

valkyries slot

Valkyrie on eriline iidse Norse-mütoloogia ainetel loodud slotimäng. Mängu keskseteks tegelasteks on müütilised naissõdalased, kelle ülesandeks on kaitsta Asgardi valdusi. Mängu loojaks on Elk Studios ning kogu äktšion leiab aset standardsel 5×4 mänguväljal 178 erineva võidukombinatsiooniga. Wildid, scatterid, tasuta spinnid ja 2 interaktiivset boonusmängu aitavad sul võita 1000 mündi väärtusega võrdse jackpoti.

valkyrie slot screen

Vali, kas soovid Valkyrie mängu proovida alguses mänguraha eest või otsustad kohe mängida võidu peale. Mõlemal juhul saad kasutada Elk Studio panustamisstrateegia funktsiooni, mis annab võimaluse valida nelja erineva strateegia vahel ja määrab vastava mündi väärtuse ja panuse suuruse. Võid kasutada ka “Autoplay”-režiimi ja lasta mängul sinu eest spinne teha 10-st kuni 100 korrani.

Võite saad iga 3 sama järjestikkuse sümboli eest reastatuna vasakult paremale. Norse jumalad, relvad ja muud mütoloogilised ikoonid maksavad välja suuremaid võite kui mängukaartide kujutised. Minimaalne panus on 0.20€ ja maksimaalne 100€. Mängu peategelane on ka Wild sümbol ning asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri. Scatter on vajalik, et käivitada Valkyrie boonus. 5 Wildi võiduliinis tagavad sulle 1000 mündi väärtusega võrdse jackpotisumma. Kui Wild jääb pidama keskmisel rullikul, laieneb see rulliku kõigile väljadele ning aitab sul moodustada võidukombinatsioone.

valkyrie slot screen

Visuaalselt tasemel mäng pakub pidevat äktšioni ajalooliste tegelastega. Klassikaliste tasuta spinnide asemel on mängul 2 boonust, mis käivituvad 2 scatteri ilmumisel misatahes asukohaga mänguväljal. Esimene boonus näeb välja nagu lahinguväli ja sinu ülesandeks on kaitsta oma valdusi andes vaenlase pihta turmtuld! 3 täpse lasu eest käivitub teine boonus rahaauhindade, lisaspinnide ja võidukordajatega. Nii võid lõpuks saavutada lausa 178 000 mündi väärtusega võrdse maksimaalse võidusumma.

Teised populaarsed slotid pakkujalt ELK Studios

Näita rohkem

Kus saad mängida ELK Studios slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee