Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.10%
Loodud: 01/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.08 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Untamed Wilds ülevaade

untamed wilds slot yggdrasil gaming

Suviselt vallatu “Untamed Wilds” on Yggdrasil Gaming-nimelise mängulooja lõbus slott, millel väärtuslikke Wilde pakuvad kavalad metsaelukad– karu lisab neid mänguväljale ristikujuliselt, hunt duubeldab wilde ja põder lisab neile kuni kümnekordse võidukordaja. Sama toimub ka tasuta spinnide voorus, millel võid võita kuni 60 priikeerutust. Mängul on viis rullikut, 20 võiduliini ja panuseid saad teha alates 8 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Untamed Wilds” mängul loovad meeleolu vulisev kraavivesi mägises metsalaanes nii, et sümboliteks rullikutel on risti, ruutu, ärtu ja poti kaardimastid, lisaks temaatilised oravad, öökullid, ilvesed, rebased ja metssead. Neist väärtuslikem on ilves, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 2,5-, 10- ja 30-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli ja viis.


– BOONUSED

“Untamed Wilds” mängul on kolm erinevat mängurežiimi: Karu-, Põdra- ja Hundirežiim. Peale igas voorus tehtud kümmet keerutust võid saada ligipääsu uuele mängurežiimile. Igal režiimil on ka just sellele omased wild-asendussümbolid ja üks eriline lisafunktsioon. Nagu alati asendavad Wildid kõiki teisi võiduliinides puuduolevaid ikoone peale tasuta spinnide sümboli.

Tasuta spinnide voor läheb käima kolme või enama tasuta spinni sümboli ilmumisel mänguväljal. Boonussümboliks on virmalised ja tasuta keerutusi saad seitse, viisteist või kolmkümmend olenevalt sellest, kas boonusvooru käivitab kolm, neli või viis virmaliste sümbolit.

Tasuta spinnide voorus süttib öine taevas virmaliste valgusesse ning kasutusse lähevad wildid, mille teenisid mängurežiimis, mida mängisid boonusvoorule eelnevalt.


– KOKKUVÕTE

“Untamed Wilds” on hea väljanägemisega slotimäng, mis on eriti sobilik looduse- ja loomadearmastaja jaoks. Sellel on kolm erinevat wildidega boonust ning tehtud panuse võid tagasi võita kuni 2500-kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem