NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.55%
Loodud: 21/12/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €0.50
  • Võimalik võit: kuni 270,000 mündid

Vaata Twin Spin videot

Mängi Twin Spin demo versiooni tasuta

Twin Spin ülevaade

twin spin slot

NetEnt mängulooja The Twin Spin mänguautomaadil on ühendatud traditsioonilised slottide head omadused ja innovatiivsed lahendused nagu paarisrullikud, Wildid ja 5 rullikut 243 erineva võiduliiniga. Pane kõrva taha järgnevad nipid ja võid võita jackpoti, mis küündib 270 000 mündini.

twin spin slot screen

Mängu klassikaline pool tähendab seda, et võitude saamiseks tuleb sul ikka saada järjestikku 3 sama sümbolit vasakult paremale. Wild asendab kõiki teisi sümboleid ja väärtuslikem sümbol on teemant- saa neid 5 ja pistad tasku 1000 mündi väärtuses raha. Seitsmed, bar-id, kirsid ja kellad toovad sulle sisse 500 mündi väärtuses raha. Mündi väärtuse saad ise määrata alates 0.01€-st kuni 0.50€ni.

Juhuslikkuse põhimõttel käivituvas Twin Reels boonusmängus alagab iga uus spinn identse järjestikkuse ja omavahel seotud rullikute asukohaga. Rullikud võivad üksteise peale sattuda ning moodustada kolmik-, nelik-ja ka viisikrullikuid aidates moodustada võiduliine. Juhuslikkus tähendab, et omavahel ühendatud rullikute arv erineb spinnide lõikes.

twin spin slot screen

Twin Spin on visuaalselt nauditav ja äktšionit täis mäng, mida saad mängida nii mänguraha peale, kui ka pärisraha panuseid tehes võita massiivse 270 000-mündi väärtusega võrdse jackpoti.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid