NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.45%
Loodud: 04/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 125,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Mängi Twin Happiness demo versiooni tasuta

Twin Happiness ülevaade

twin happiness slot netent

Twin Happiness on NetEnt mängulooja uus väljalase Hiinateemaliste mängude seeriast, mis on tehtud lihtsa kujundusega. Lisaks Hiinateemalistele ikoonidele näed rullikutel ka rohkelt klassikalise disainiga sümboleid, mis on NetEnti puhul pigem haruldane. Mäng pakub lõbu viiel rullikul 243 võiduliiniga nii, et tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka üle tuhande kordselt. Boonustest saad kasutada kaksikrullikuid(Twin Reel) ja wild-asendussümbolit.

Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel panuseid saad teha alates 25 sendist 125 euroni spinni kohta. Võite saad vasakule paremale järjestikku reastatud sümbolite eest.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Twin Happiness” kujundus ei ole millegi poolest originaalne pakkudes Hiina-teemalisi sümboleid koos klassikaliste slotimängudes esinevate ikoonidega.

twin happiness slot screen

Näed pildiga kaardi sümboleid, Õnnelikke Seitsmeid, virsikuid, paberist laternaid, “Bar” logosid ja kullakange.


– BOONUSED

Mäng ei paku kuigi laia boonuste valikut, kuid need vähesed on tõeliselt suure võidupotentsiaaliga. Wild sümbol täidab tavapärast asendusfunktsiooni, kui võiduliinis peaks mõni sümbol puudu jääma. Pidama võib see jääda ainult neljal viimasel rullikul.

Märksa vähemlevinud Twin Reel tehnoloogia on tuttav ka teistest NetEnti slottidest ja töötab nii: iga mänguvooru ajal valib mäng mitu järjestikkust rullikut ja ühendab need. See tähendab, et ühendatud rullikutel jäävad pidama täpselt samad sümbolid samas järjekorras. Vahel võid saada ka rohkem kui kaks ühendatud rullikut, mis kergitab võiduliini moodustumise tõenäosust.


– KOKKUVÕTE

“Twin Happiness” on Aasia mängusõpradele loodud NetEnti slott, millel meeleolu loob omapärane kaksikrullikute tehnoloogia. Graafika ei ole küll nii hea, kui mõnel teisel NetEnti mängul aga tänu kujundusele ja temaatikale peaks see sobima nii mõnelegi Aasia fännile.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem