Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.08%
Loodud: 18/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 252,200 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Tweet Hearts videot

Tweet Hearts ülevaade

tweet hearts slot microgaming

Tweethearts on Microgaming mängulooja meeleolukas slotimäng, mis pakub mänguvälja koguni viieteist rullikuga. “Tweethearts” on valminud koostöös tuntud Just For The Win kasiinostuudioga ning võiduliine on sellel korral 17.

Kes poleks kunagi tahtnud olla romantikast tulvil troopiline laululind mõnes sulnis vihmametsa hämaruses? Just selline vaatepilt ootabki sind ees, kui võtad väljakutse vastu. Panuse suuruseks saad määrata alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja hakata suurvõitu püüdma kahekordsete sümbolite, juhuslike wildide ja õnnelike wildide kaasabil.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Tweethearts” on iga romantiku unelm. Graafika on tehtud üsna tavapäraselt multika stiilis, kuid südame panevad kiiremini põksuma hulk paradiisirõõme nautivaid papagoisi. Lisaks standardsetele A, K, Q ja J kaardimängu ikoonidele näedki rullikutel just neid värvilisi sulelisi, mis tegutsevad ka kahekordsete sümbolitena. Nii võid papagoide abiga moodustada ka kümnest sümbolist koosevaid võiduliine.

tweet hearts slot screen

Kahekordne Tweethearts sümbol ongi mängul kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kolmekümne kordselt, kui nende abil moodustub 10 sümboli kombinatsioon. Sama suuri võite suudab pakkuda veel ainult wild.


– BOONUSED

Random Wild läheb käima mistahes mängu ajahetkel ja lisab mänguväljale kuni kuus wildi juurde.

Tasuta spinnide vooru pääsed minimaalselt viie boonussümboli samaaegsel ilmumisel. Olenevalt, kas tegu on ühe-või kahekordse boonussümboliga, saad kuni 25 keerutust kasiino kulul. Nüüd tuleb mängu ka “õnnelik” wild, mis tähendab, et võid priispinne kogu aeg juurde saada.


– KOKKUVÕTE

“Tweethearts” pakub keskmist volatiilsust võimalusega tehtud panuse väärtus tagasi võita kuni 2522-kordselt. Esmapilgul näib tegu olevat pehmode mänguga, aga tänu korralikule võidupotentsiaalile püsib see siiski ka tõsisemate slotihuntide radaril.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem