NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.24%
Loodud: 03/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.02 – €200
  • Võimalik võit: kuni 400,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Turn Your Fortune videot

Mängi Turn Your Fortune demo versiooni tasuta

Turn Your Fortune ülevaade

turn your fortune slot netent

“Turn Your Fortune” on fantaasia ja maagia teemaline mäng, mille äktšion toimub standardsel 5×4 mänguväljal 20 võiduliiniga. NetEntile iseloomulik mäng tõotab mängijale põnevat ja tulusat elamust Kogutavate sümbolite, asendussümbolite ja tasuta spinnidega.

Reasta järjestikkustel rullikutel 3 või enam sama sümbolit ja saad võidu vastavalt sümbolite väärtusele. Mängul on 9 erinevat sümbolit, mille hulgast leiad lisaks madalama väärtusega kaardisümbolitele ka temaatilised mao, kilpkonna ja merikarbi, mis maksavad juba hoopis kopsakamaid võite. Wild-asendussümbol aitab asendada mistahes teist võiduliinist puuduolevat sümbolit välja arvatud scatterit, mis on omakorda vajalik “Turn Your Fortune” boonusvooru pääsemiseks.


– TASUTA SPINNID

Tahad tasuta spinne? Selleks pead saama rullikutel korraga vähemalt 3 scatter sümbolit, mis ei pea olema isegi aktiivses võiduliinis vaid mänguvälja mistahes asukohas.

turn your fortune slot screen

Tasuta spinnide voorus salvestatakse kõik “Kogutavad” sümbolid “Fortune Wins” mõõdikul. Täida mõõdik ja saad keerutada “Fortune Wins” ratast. Tasuta spinnide voorus saad iga scatter sümboli eest ühe lisaspinni.

turn your fortune slot bonus wheel


– KOKKUVÕTE

Tegemist on NetEnti tõeliselt hästi välja kukkunud slotiga, mis erineb teistest sama mängutootja mängudest. Boonusfunktsioonid ei taga sulle tingimata suuri võite, kuid teevad mängu märgatavalt põnevamaks. Mängu peavõidu napsamiseks kata terve mänguväli temaatliste sümbolitega ja saad oma tehtud panuse tagasi 2000-kordselt!

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem