Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 01/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Vaata Tsai Shen’s Gift videot

Tsai Shen’s Gift ülevaade

tsai shens gift slot playtech

Playtech nimelise mängulooja Tsai Shens Gift slotikas pakub suurepärast graafikat ning mängu keskmes on samanimeline rikkuste kuningas. Mängu kõige atraktiivsem osa on aga selle boonusfunktsioonid ja Fire Blaze Jackpot.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Tsai Shen’s Gift” põhineb Hiina legendidel ja räägib loo rikkuse kuningast. Sellest tulenevalt ootab mängijaid ka üsna levinud Hiina stiilis tehtud disain rohelise-sinise taustaga ja temaatiliste dekoratsioonidega.

tsai shens gift slot screen

Rullikutel näed nii ümbrike, laternaid, rahakotte, kalu, pärleid ja kunina enda pilti. Lisaks pildiga kullast mängukaardid. Mänguväli on 5×3 positsioonidega nii, et võite saad 50 võiduliinil.


– BOONUSED

Tsai Shen sümbol on mängu keskne ikoon, sest see asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone. Lisaks mängib see olulist rolli ka mängu boonusfunktsioonide puhul.

Ka scatter sümbol on eriline, sest näeb välja kui kuldne nefriit ja pakub tehtud panuse väärtusest kuni 50 korda suuremaid võite. Kui saad neid korraga vähemalt kolm, käivitub tasuta spinnide voor kuue priikeerutusega.

Tasuta spinnide voorus ühenduvad kolm keskmist rullikut, millel võivadki maanduda megasuuruses sümbolid. Need võtavad enda alla 3×3 positsioonid ja kasvatavad võidupotentsiaali hüppeliselt.

Pärli sümbolite abil võid tehtud panuse tagasi võita kuni 50-kordselt. Mängu tavarežiimil esinevad need tavasuuruses ja tasuta spinnide voorus samuti 3×3 klastritena.


– KOKKUVÕTE

Välimuselt suhteliselt keskpärane Tsai Shen’s Gift rabab jalust eriliste boonustega. Tavasümbolitega võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 75-kordselt samal ajal kui Grand Jackpot tähendab tehtud panuse väärtusest 2000-korda rohkemat raha! Wildid, scatterid ja tasuta spinnid hiigelsümbolitega aitavad “Tsai Shen’s Giftil” eristuda hulgast teistest analoogse temaatikaga mängudest.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem