Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 08/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €250
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Trolls Bridge ülevaade

trolls bridge slot yggdrasil

“Trolls Bridge” on Yggdrasil Gaming mängutootja 5 rulliku ja 20 võiduliiniga mäng, mida saad nautida nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Selle fantaasiateemalise mängu õhustik sarnaneb ülipopulaarsele “Warcraft” arvutimängule. Boonuste hulgast leiad erilised “Golden Bet” ja “Bonus Stone” funktsioonid.

“Trolls Bridge” on sobilik algajale, sest panuseid saad teha kõigest 20-st sendist kuni 250€ni spinni kohta. Huvitav on see, et tegemist on popi Yggdrasil Gaming mängutootja esimese fantaasiateemalise slotiga.

trolls bridge slot screen


– SÜMBOLID

Sümboliteks on eredavärvilised teemantid, ärtud, potid, ristid ja 4 trolli. Kõige väärtuslikem on punapäine troll- kui saad neid võiduliinis 5, teenid 250 mündi väärtusega võrdse võidu. Ka Wild- asendussümboleid on lausa 4 – standardne wild, “kleepuv” wild, juhuslik wild ja Trolli- wild. Mängu tavarežiimis aitab sind aga ainult standardne wild.

GOLDEN BET

Enne spinnima hakkamist otsusta ära, kas tahad mängida “Golden Bet” funktsiooniga või mitte. Kui ei, keerutad 20 sendist kuni 200€ väärtuses spinnidega. “Golden Betiga” saad panuse suuruseks määrata 25 sendist kuni 250€ni spinni kohta, samuti tõuseb kasumlikkuse protsent mängijale 96% pealt 96.3%ni.

BOONUSED

Tasuta spinne saad 3 või enama tasuta spinnide sümboli eest mistahes asukohaga mänguväljal. “Bonus Stone” funktsioon võib mängu tavarežiimis käivituda mistahes ajahetkel. See tähendab, et kõik võidud korrutatakse 2, 3, 4 või 5-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Trolls Bridge” on lihtne ja lõbus mäng, kus suurte võitude saamiseks pead trollid oma kasuks tööle panema tasuta spinnide voorus. Tegemist ei ole ülemäära riskantse mänguga, sest võite maksab see üsna stabiilselt ja hoiab tänu sisukusele tuju üleval.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 27. May 2021
NEW gator gold gigablox slot

Gator Gold Gigablox

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 16. Apr 2021
atlantean gigarise slot

Atlantean Gigarise

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 25. Mar 2021
easter island 2 slot

Easter Island 2

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 25. Feb 2021
reel desire slot

Reel Desire

Näita rohkem