Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.70%
Loodud: 08/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €140
  • Võimalik võit: kuni 350,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Trolls Bridge 2 ülevaade

trolls bridge 2 slot yggdrasil gaming

“Trolls Bridge 2” on viie rulliku ja kahekümne viie võiduliiniga slotimäng Yggdrasil Gaming-nimeliselt slotimängude tootjalt. Tegemist on sama seeria teise mänguga, millel trollid on veelgi enam üles köetud ja valmis paksu pahandust korda saatma.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Trolls Bridge 2” pakub mängu originaaliga võrreldes märgatavalt kurjakuulutavamat atmosfääri, mis luuakse erilise graafika ja taustamuusika abil. Rullikudki, millel näed kõiki kaardimastide sümboleid, põlevad leekides mässituna raudsete kettide haardesse. Temaatiliste ikoonide hulka kuuluvad nelja trolli tegelaskuju sümbolid, mis võivad mänguväljale maanduda ka 2×2 ja 2×4 klastritena.

trolls bridge 2 slot screen


– BOONUSED

“Trolls Bridge 2” mängul saad kasu lõigata kolossaalsetest sümbolitest, kuni viiekordsetest võidukordajatest ja Bonus Cauldron boonusest, millel võidad raha ja saad võimaluse pääseda tasuta keerutuste vooru.

Tasuta spinnide vooru võid pääseda ka kolme, nelja või viie pealuu ikooni abil. Lisaks tasuta keerutustele saad olenevalt boonusvooru käivitanud pealuude arvust valida juurde ka kolm, neli või viis lisafunktsiooni.

Golden Bet on boonus, mille aktiveerimisel saad tasuta spinnide voorus ühe valiku juurde. Suure Paja sümbol võib aga käima panna Bonus Cauldron vooru, kui ikoon jääb pidama viiendal rullikul. Saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahe- kuni viiekümne kordselt või pääsed otse tasuta spinnide vooru.


– KOKKUVÕTE

“Trolls Bridge 2” boonused nagu Bonus Stone, Bonus Cauldron ja tasuta spinnide voor on analoogsed sama mängu originaalile, kuid väljanägemiselt on seeria teine osa märksa vingem.

Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mille tavarežiimil võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 250-kordselt ja tasuta spinnide voorus võidukordaja abil koguni 500-kordselt. Bonus Stone on kõige tulusam, sest maksab tänud viiekordsele võidukordajale tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni 1250-kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming 96.00% 4. Jan 2021
NEW frost queen jackpots slot

Frost Queen Jackpots

Yggdrasil Gaming Slotid 96.20% 12. Nov 2020
carol of the elves slot

Carol of the Elves

Yggdrasil Gaming Slotid 95.74% 19. Oct 2020
moley moolah slot

Moley Moolah!

Yggdrasil Gaming Slotid 96.20% 23. Sep 2020
cherrypop slot

CherryPop

Näita rohkem