Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.50%
Loodud: 12/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Troll Hunters 2 ülevaade

troll hunters 2 slot playngo

Troll Hunters 2 on Play ‘N Go nimelise mängulooja järg samanimelise trollide teemalise mängu originaalile. Mänguväli pakkub 5×5 positsioone võimalusega panuse suuruseks määrata alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Fookuses on endiselt põhjamaiselt karmid trollid, kes aitavad sul võite püüda kasvavate võidukordajatega.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Troll Hunters 2” mängu tausta kaunistavad lumega kaetud mäetipud ja meeleolu loob eepiliselt kaasahaarav taustatümakas. Rullikutel näed sarvi, kiivreid, mõõku ja muid sõjariistu, lisaks kolme naisviikingit, kes maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi 0,5-, 1- ja 10-kordselt.

troll hunters 2 slot screen

Moodusta võiduliin ja saad keskmisel rullikul viikingite jumala Odini pildiga wildi. Wild asendab võiduliinis kõiki teisi puuduolevaid ikoone ning olenevalt wildide arvust maksab tehtud panuse tagasi 1-, 3- ja 50-kordselt.


– BOONUSED

“Troll Hunters 2” mängul saad võite iga kord, kui vasakult paremale jääb järjestikku pidama vähemalt kolm sama sümbolit. Võiduliinis osalenud ikoonid haihtuvad ja nende asemele langevad uued andes nii võimaluse moodustada uuel võidukombinatsioonil. Iga võidu järel kasvab võidukordaja ühe võrra.

Rullikutest vasakul märkad erilist võidukordaja wildide mõõdikut, mida saad täita trollijahtijate sümbolitega võiduliine moodustades. Kui mõõdik on täis, lisatakse mänguväljale võidukordajaga wildid, mis pakuvad saavutatud võitudele kuni kolmekordset võidukordajat.

Tasuta spinnide voorus on samuti mängus hulk võidukordajaid ja wilde. Hea õnne korral võida sattuda ka 2×2 suuruse klastri peale, mis teeb võitude saamise eriti lihtsaks.


– KOKKUVÕTE

Kuna tegemist on Play ‘N Go mänguga, ei ole üllatus, et Troll Hunters 2 pakub suurt volatiilsust. Aeg-ajalt võid olla sunnitud võite pikalt ootama, kui püüa siiski saada ka järjestikkuseid võite, et lõigata kasu kasvavatest võidukordajatest. Tehtud panuse võid tagasi võita kuni 5000-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON dawn of egypt slot

Dawn of Egypt

NEW leprechaun goes wild slot

Leprechaun Goes Wild

Rohkem infot

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee