Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.51%
Loodud: 15/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €50
  • Võimalik võit: kuni 15,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Triple Dragons ülevaade

triple dragons slot

“Triple Dragons” on mäng, mis maksab suuri võite, kuid mitte just kuigi tihti. Tegu on Hiina-teemalise mänguga Pragmatic Play mängutootjalt. Leiad eest 3 rullikut, 5 võiduliini ja draakonisümbolid, mis muutuvad Wildideks, kui saad need rulliku kõigil väljadel. Draakoni sümbolid annavad sulle ka tasuta spinne, mis jätkuvad nii kaua, kui võidad. Mängu saad mängida 5 sendist kuni 50€ni spinni kohta.

“Triple Dragonsi” kujundus näeb välja nagu klassikaline live-kasiino puuviljamäng. Punaste rullikute üle peavad valvet kaks kuldsed draakonit. Sümbolitest võid saada ärtusid, teemante, risti ja poti kaardisümboleid. Lisaks on mängul Aasia teemalised sümbolid, näiteks Hiina trumm, mis maksab su panuse summa tagasi 10 kordselt, kui saad neid kolm järjest. Punane ja kuldne rahakoti sümbol maksavad võiduliinis tehtud panuse summa tagasi koguni 20 kordselt. Kõige väärtuslikem sümbol on kuldne draakon, mis maksab su panuse summa tagasi 60 kordselt, kui saad neid võiduliinis 3.

triple dragons slot screen

Kui saad võiduliinis 3 draakoni Wildi, võid oodata oma panuse summat tagasi 200 kordselt. Wildid kõigil väljadel tagavad sulle 1000 kordse tehtud panuse summa.

“Triple Dragonsi” puhul on tegemist väga konkreetse mänguga, kuid vahel pead võitude saamiseks mõnda aega ootama. Kujundus on lihtne ja taustamuusika kõlab nagu oleks tegemist mõne vanema mänguga. Siiski on Pragmatic Play suutnud teha klassikalisest Aasia-teemalisest slotist vähe erineva versiooni. Kui sulle meeldivad suured võidud ja oled valmis nende saavutamiseks natuke vaeva nägema, siis see live-kasiinos stiilis mäng võib olla just sinu jaoks.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem