Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.65%
Loodud: 27/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×1
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 144,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Tree of Riches videot

Tree of Riches ülevaade

tree of riches slot pragmatic

Pragmatic Play on valmis saanud tõeliselt lihtsa kolme rullikuga mänguga ning nimetanud selle Tree of Riches. Teemaks on rikka kultuuriga Hiina, mis peidab endas midagi iga rahamaia mänguri jaoks. “Tree of Riches” mängul on ainult üks võiduliin, mille moodustamisel aitab sind ka võidukordajaga wild asendussümbol. Vali panuse suuruseks ühest sendist 50 euroni spinni kohta ja püüa kinni panuse väärtusest ka kuni 2888 korda suurema rahapreemia.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Tree of Riches” toob tagasi oldschool stiili, mis on tõeline rõõmallikas kogenenumate mängusõprade jaoks, kes igatsevad vana head slotäktšionit. Ega tegelikult ju boonuste rohkus ei tähenda, et lõppkokkuvõttes mängija rohkem raha võidaks. Suurelt ja sageli võid võita ka lihtsa kolme rullikuga mänguga nagu see siin!

tree of riches slot screen

Mis eriti äge- see Hiina teemaline slott on tehtud vaimustava kujundusega nii, et mänguväli on mähitud kuldse raami sisse ja rullikud meenutavad klassikalist ühekäelist bandiiti.

Sümbolite hulgas on kolm erivärvilist rahapauna igaühel erinev väärtus. Kolme punase pauna eest saad panuse tagasi koguni 88-kordselt.


– BOONUSED

“Tree of Riches” mängul ei leia tasuta spinne ega muud tilulilu, kuid situatsioone muudavad põnevamaks wildid, mis on võimelised asendama võiduliinides mistahes puudu jäävaid rahapaunasid. Kui wild moodustab võiduliini mistahes tavasümbolitega, võid rõõmustada ka võidukordaja üle, mis võib kerkida ka kuni kümne peale.


– KOKKUVÕTE

“Tree of Riches” on ideaalne vaba aja veetmiseks, kui otsid midagi lihtsat ja loogilist. Mängul ei leia sa levinud boonuseid, mis käivad kaasas enamike moodsamate mänguautomaatidega, kuid wildide ja väärtuslikemate sümbolitega võid võita vähemalt sama palju. Tänu wild võidukordajatele võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 2888-kordselt, kuid üldiselt võid arvestada ka sagedaste väiksemate võitudega.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.52% 15. Feb 2018
aztec gems slot

Aztec Gems

Pragmatic Play Slotid 96.64% 11. May 2021
cash elevator slot

Cash Elevator

Pragmatic Play Slotid 96.51% 4. May 2021
phoenix forge slot

Phoenix Forge

Pragmatic Play Slotid 96.56% 8. Apr 2021
hot fiesta slot

Hot Fiesta

Näita rohkem