Pulse8 Studios Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: Pulse8 Studios + Microgaming
RTP: 94.20%
Loodud: 29/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €50
  • Võimalik võit: kuni 130,000 mündid
Kus saad mängida Pulse8 Studios slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Treasures of Lion City ülevaade

treasures of lion city slot microgaming

Microgamingu Treasures of Lion City mängu tegemisel on inspiratsiooni ammutatud legendaarsest loost Hiina tööstuskultuuri arenemisel. Sloti tegelik valmistaja on hoopis aga üks Microgamingu partneritest, tilluke mängustuudio Pulse 8 Studios. Nii graafika kui ka boonuste valik on hästi välja tulnud ja slott lisab omapära Microgamingu laia mängude valikusse. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel panuse suuruseks saad valida 25 sendist 50 euroni spinni kohta.

treasures of lion city slot screen

Selleks, et võite saada, püüa kombineerida võite 5×3 positsioonidega mänguvälja 25 võiduliinil. Tänu heale võidupotentsiaalile võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 2600-kordselt, mis rahasse ümber arvutatult teeb kuni 130 000€(kui mängid kõrgeimate panustega). Abiks on wildid, “Veerevad Rullikud” ja kuni 27- kordne võidukordaja.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Treasures of Lion City” lugu saab alguses iidse Hiina linna kujunemisest, mis teeb alates 20. sajandist oma arengus läbi mitu etappi. Keskselt kohal on võimsa tammi ehitus, mis toob asjade kulgemisse järsu pöörde. Lisaks temaatilistele ikoonidele näed ka standardseid kaardimängust tuttavaid sümboleid. Väärtuslik wild asendussümbol on Kuldne Lõvi.


– BOONUSED

“Treasures of Lion City” mängul ei ole kuigi palju boonuseid, kuid see eest need vähesed teevad oma töö hästi ära. Näiteks, kui moodustad võiduliini ainult wildidega, saad tehtud panuse väärtuse tagasi 20-kordselt.

“Veerevad Rullikud” lähevad käima peale iga moodustunud võidukombinatsiooni. Võiduliinis osalenud sümbolid kaotatakse ära ning nende asemele tekivad uued ilma, et peaksid ise vahepeal raha mängu juurde panema.


– KOKKUVÕTE

“Treasures of Lion City” on Hiina teemaline mäng, mis räägib loo selle rikkaliku ajalooga riigi ühe tööstuslinna kujunemisest. Loomulikult on mängus ka päris suured summad, kuid üldiselt ei ole tegu mängija jaoks kõige kasumlikuga slotiga.

Meeldiks mängida Pulse8 Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pulse8 Studios Microgaming Slotid 96.12% 26. Feb 2021
basketball star slot

Basketball Star on Fire

Pulse8 Studios Microgaming Slotid 96.04% 11. Feb 2021
carnaval jackpot slot

Carnaval Jackpot

Pulse8 Studios Microgaming Slotid 94.40% 5. Sep 2020
777 royal wheel slot

777 Royal Wheel

Pulse8 Studios Microgaming 93.48% 2. Jun 2020
ladies nite 2 slot

Ladies Nite 2 Turn Wild

Näita rohkem