Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.18%
Loodud: 24/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Treasure Skyland videot

Treasure Skyland ülevaade

Treasure Skyland on Just For The Win ja Microgaming nimelise mänguloojate koostöös valminud slotikas, millel viis rullikut ja 20 võiduliini. Mänguautomaadi teemaks on ahvipärdikutest piraadid, kes teevad tegusid laial taevalaotusel. Säti panuse suuruseks 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja võid kasu lõigata mängu viiest erinevast boonusvoorust.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Treasure Skyland pakub kahtlemata midagi erilist tuues lauale originaalse temaatika piraatidega. Sellel korral ei rüüsta kaubalaevu aga mitte inimhinged vaid pukki on pandud meeletusi täis ahvid.

treasure skyland slot screen

Graafika on tehtud mänguliselt eredavärviliseks, samal ajal kui pilvisesse taevasse on ära peidetud hulgaliselt mäetippe ja rullikutele kolm ahvipealikku. Väiksemaid võite saad kaardimängust tuttavate A, K, Q, J ja 10 ikoonide abil.


– BOONUSED

Treasure Skyland mängu logo on kõige väärtuslikum sümbol, sest kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, ootab sind tehtud panuse väärtusest vastavalt 6, 24 ja 80 korda suurem võit. Võiduliinide moodustamisel aitab aardekaardi pildiga wild asendussümbol, mis võib pidama jääda keskmistel – 2., 3. ja 4. rullikul.

Iga spinni ajal keerleb koos rullikutega boonusraam, mille tunned ära laeva rooliratta kujutise järgi. See käib ringi täiesti juhuslikult ja peale mistahes võidukombinatsiooni saad omale ühe lisapreemiatest.

Pick boonusvoorus saad valida 15 valiku vahel võites rahaauhindu ja liikudes aardekaardil edasi. Mida rohkem edasi liikuda seda suurema rahapreemia saad.


– KOKKUVÕTE

Treasure Skyland mäng on hea väljanägemisega ja saad kasu lõigata viiest eri tüüpi boonusest. Kõige suurem võidupotentsiaal tuleb mängu neljakordse võidukordajaga. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1094 kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem