NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 95.97%
Loodud: 16/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 115,000 mündid

Treasure Rain ülevaade

treasure rain slot netent

Treasure Rain on viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga slotikas NetEnt nimeliselt kasiinomängude loojalt. Mängul on vahva Aasia teemaline disain ja panuse suuruseks saad valida 20 sendist 50 euroni keerutuse kohta. Peale igat võitu asendatakse võiduliinis osalenud sümbolid uutega, mis tähendab, et võid hea õnne korral sama panuse eest saada mitu järjestikkust võitu, samal ajal, kui iga võiduga tõuseb võidukordaja väärtus ühe võrra.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Treasure Rain mängu olustikku loovad salapäraseid iidsed kaljud, mis on täidetud vanade peidetud aaretega. Taustal domineerib punane värv ja rullikutel näed lisaks standardsetele A, K, Q ja J kaardimängust tuttavatele ikoonidele temaatilised rahapuud, konnad ja Caishen (jõukuse jumal).

treasure rain slot screen

Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 2,5, 12,5 ja 125 kordselt, juhul, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Legendaarne yin yang sümbol täidab mängul nii wildi kui ka scatteri funktsioone asendades teisi võiduliinis puuduolevaid sümboleid ja olles samal ajal boonusvooru käivitajaks.


– BOONUSED

Proovi saada korraga vähemalt kolm vabalangemise scatter sümbolit ja pääsed tulutõotavasse tasuta spinnidega boonusvooru. Alustad kümne tasuta spinniga, kuid priikeerutuste arv võid tõusta ka kahekümne peale, kui sul õnnestub boonusvooru ajal saada uuesti kolm scatterit.

Iga tasuta spinnide voorus saavutatud võidu eest saad tavavõidust kolm korda suurema summa. See tähendab, et järjestikkuste võitude eest saad vastavalt 6, 9 ja ka kuni 15 korda rohkem raha.


– KOKKUVÕTE

Treasure Rain on üsna tüüpiline järjestikkuste võitudega NetEnt slotikas, mille ülesehitus on analoogne tuntud Gonzo’s Quest mängule. Tegemist on volatiilse mänguga, millel kogu mänguvälja rahajumala sümbolitega täites, saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 2500 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee