BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.92%
Loodud: 13/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €10
  • Võimalik võit: kuni 1,450 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

Vaata Total Overdrive videot

Total Overdrive ülevaade

total overdrive slot betsoft

Total Overdrive on Betsoft nimelise kasiinomängude looja slotikas, mis pakub rohkelt puuvilju ja üheksakümnendate atmosfääri. Mängul on kolm rullikut, viis võiduliini ja neoontuled säravad eredamalt kui kunagi varem. Kuigi tegemist on igati klassikaliselt tehtud kujundusega, saad peagi aru, et mängu ülesehitus on suudetud siiski pisut eriliseks muuta.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Enne, kui rullikutele valu annad, pane paika oma panustamise strateegia. Panuse suuruse reguleerimiseks kasuta +/- nupukesi ning kui see tehtud, vajuta “Spin” nupukesele. Kui soovid, et mäng teeks soovitud arvu keerutusi sinu eest, kasuta “Autoplay” funktsiooni.

total overdrive slot screen


– BOONUSED

Wild sümbol asendab võiduliinides mistahes teisi ikoone, samal ajal kui näiteks kolme wildi eest korraga saad automaatselt tehtud panuse väärtuse tagasi lausa viiekümne kordselt.

Rullikutest paremale on paigutatud laineline kolmnurk, millel näed parasjagu käigus oleva võidukordaja väärtust. Võidukordaja mõõdiku väärtus kasvab järjestikkuste võitude saavutamisega.

Mistahes keerutuse ajal võib käiku minna Sticky Multiplier, mis tähendab, et sellest järgneva kaheksa mänguvooru ajal saad kõigile võitudele igal juhul võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

Total Overdrive on puuviljade teemaline mäng, milles üks ootamatus ajab teist taga. Fookuses on wild asendussümbolid ja võidukordajad, samal ajal kui kujunduse poolest jäädakse teistele anoloogsetele mängudele alla.

Mängu ülesehitus on originaalne ja suure võidu võti on järjestikkused võidud. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1450 kordselt, kui võtad maksimumi ka võidukordajatest.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

BetSoft Gaming 96.08% 29. Oct 2019
take the bank slot

Take the Bank

Näita rohkem