Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 23/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.05 – €125
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid

Time Travel Tigers ülevaade

time travel tigers slot

“Time Travel Tigers” on Rootsi päritolu trendika Yggdrasil Gaming mängulooja toodang, millel on 5 rullikut, 4 rida ja 25 võiduliini. Mängu saad mängida mobiilis või arvutis alates 25 sendist kuni 125€ni spinni kohta. Tee tutvust nutika teadlase Dr. Tigersteiniga, kes kutsub sind oma loodud ajamasinasse, et rännata eelajaloolisest Egiptusest tänapäeva. Wildid on mängu kesksed sümbolid, mis aitavad sul moodustada võiduliine, 4 unikaalset tasuta spinnide vooru pakuvad võimalust spinnida kasiino kulul ja võidukordajad suurendavad su võite kuni 5 korda.

time travel tigers slot review


– SÜMBOLID

Ajamasinas näed kõiki madalama väärtusega kaardimaste ja temaatilisi relvi, kilpe, haamreid ja kirveid. Kirves on kõige väärtuslikum sümbol ja kui saad neid võiduliinis 5, saad tehtud panuse väärtuse tagasi 6-kordselt. Wild asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid.

Kõige tasuvam sümbol on tasuta spinnide scatter. Saa neid mänguväljal 3, 4 või 5 ja sisenedki tasuta spinnide vooru.

time travel tigers slot screen

Tasuta spinnide voore on 4 erinevat tüüpi- see, millist mängid, määrab mäng sinu eest juhuslikult. Kõige tasuvam on Eelajalooline tasuta spinnide voor, sest seal on mängus 5-kordne võidukordaja, lisawildid igal spinnil ja tehtud panuse võid tagasi saada kuni 750 kordselt. Selleks tuleb tasuta spinnide vooru kogu mänguväli täita wild-asendussümbolitega. Teistel tasuta spinnide voorudel on vastavalt 4-, 3- ja 2-kordne võidukordaja ja samuti ekstrawildid.


– KOKKUVÕTE

Tegemist on huvitava ülesehitusega mänguga, millel rändad läbi erinevate ajastute. Visuaalset ligitõmbav mäng pakub suuri võite 4 erinevas tasuta spinni voorus.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

NEW jackpot raiders slot

Jackpot Raiders

SOON niagara falls slot

Niagara Falls

SOON wild mantra slot

Wild Mantra

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid