Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.01%
Loodud: 07/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Tiki Vikings videot

Tiki Vikings ülevaade

tiki vikings slot microgaming

“Tiki Vikings” on Just For The Win ja Microgaming mänguloojate koostöös valminud slotikas, millel viikingid seilavad kuumale Hawaii saarele. Mäng pakub mänguvälja viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 250 euroni spinni kohta. Boonustest on olemas nii lukustuvate ikoonidega respinnid kui ka madalama väärtusega sümbolite muutumine väärtuslikemateks.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Tiki Vikings” kujunduse tegemisel on kokku sulandatud vihaste viikingite ambitsioonid Hawaii puhkuseatmosfääriga. Sümbolite hulka kuuluvad polüneesia-stiilis kaunistatud A, K, Q ja J piltidega ikoonid ja temaatilised kolm viikingit.

tiki vikings slot screen

Tiki Vikings logo eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2-, 4- ja 15-kordselt, kui teenid neid korraga 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Tahad teada, mida teeb Symbol Lock Re-Spin boonus? Siis moodusta võiduliin kolme viikingi või Tiki Vikings sümboleid kasutades. Võiduliini moodustanud ikoonid jäävad oma kohale ja järgneb üks respinn. Kui võiduliiniga haakub uusi sümboleid, jäävad ka need oma kohal ja saad veel ühe spinni. See jätkub, kuni uusi sümboleid võiduliiniga enam ei liitu.

“Tiki Vikings” mängul on ka sümboli väärtuse suurendamise mõõdik. Selle täitumise järgselt käivitub Symbol Upgrade, mis muudab madalama väärtusega sümbolid väärtuslikemateks.


– KOKKUVÕTE

“Tiki Vikings” on välimuselt vaimustav, kuid mängu ülesehitus ja boonused ei ole kuigi huvitavad. Tegemist on madala volatiilsusega mänguga, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 300-kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem