Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.26%
Loodud: 09/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Tiki Mania videot

Tiki Mania ülevaade

tiki mania slot microgaming

Tiki Mania on Microgaming nimelise tuntud mängulooja viie rulliku ja kolme reaga slotimäng, mis viib su otse troopilisse paradiisi. Vali panuse suuruseks 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja lükka suuvõidud kokku kasutades mängu kümmet erinevat võiduliini. Jackpotiga võidad tehtud panuse tagasi tuhandekordselt, kuid ka respinnid ja võidukordaja wildid on võimelised tooma sagedasi võidusüste.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Polüneesia saarestikus lippavad eksootilised loomad ja linnud vabalt ringi ning pakuvad sullegi vabastavat mänguelamust. Värvilistel rullikutel kohtad lisaks standardsetele A, K, Q ja J ikoonidele ka kookosekokteile, lilli, ukulelesid ja muud põnevat. Väärtuslikemate sümbolitega võid tehtud panuse tagasi võita 30-, 40- ja 50-kordselt.

tiki mania slot screen

Punane Tiki mask on wild asendussümbol ja võib ilmuda nii teisel kui ka neljandal rullikul. Nagu ikka, asendab see mistahes teisi võiduliinides puudujäävaid sümboleid.


– BOONUSED

Kui rullikutel jääb pidama punane Tiki wild, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele ning käivitab respinnide vooru. Saad ühe korra veel keerutada nii, et wild rullik jääb omale kohale pidama ning aitab võiduliinide moodustamisele tugevalt kaasa.

tiki mania slot bonus

Kogu piisav hulk wilde ja võid võita ka mängu jackpoti, mis küündib tehtud panuse väärtusest tuhat korda suurema summani.

Tasuta spinnide vooru aitab sind seksikas Hawaii printsess Kaia jäädas pidama keskmistel rullikutel. Nüüd saad mängida kümme korda kasiino kulul nii, et kõik võidud kahekordistatakse. Iga uus scatter annab ühe priispinni kauba peale.


– KOKKUVÕTE

“Tiki Mania” on volatiilne mäng lõbusalt tehtud kujundusega. Suuremad võidušansid tekivad respinnide voorus tänu paigalejäävatele wildidele. Nii võid hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 1417,5-kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem