Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.51%
Loodud: 12/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Tiger’s Glory videot

Tiger’s Glory ülevaade

tigers glory slot

Tiger’s Glory on 2018. aasta novembris välja tulnud antiik-Rooma teemaline slotikas. Mängu loojaks on Quickspin-nimeline online-mänguautomaatide tegija ning see räägib loo gladiaatoritest, kartmatutest sõdalastest, kes pidid rinda pistma ohtlike olukordadega ning raha ja kuulsuest, mis neil osaks langes. Mängul on 6×4 välja ning 4096 erinevat võidukombinatsiooni.

Mängus tutvud Tiger tasuta spinnide boonusega, asendussümbol Wildiga ja scatteritega. Olemas on ka 1000 mündi väärtusega võrdne jackpot.

tigers glory slot screen

Saad valida, kas mängida pärisraha peale või enne proovida mängu demo-verioonis. Mündi väärtuseks saad valida 0.01€-st 1€-ni ja panuseid teha 0.10€-st 10€-ni spinni kohta. Väärtuslikemad sümbolid on temaatilised lühike mõõk, kiiver jms ning väiksemaid võite maksvad Rooma numbrid. Kui 3-5 sama sümbolit moodustavad võiduliini saad 10 kuni 500 mündi väärtusega võrdse võidusumma. Wildid asendavad kõiki teisi sümboleid peale scatteri, mis omakorda käivitab Tiger’s Glory boonuse. Tahad saada jackpotti? Siis reasta võiduliinis 5 Wild-asendussümbolit ja ongi käest! Kui tahad, võid kasutada ka autoplay-režiimi, millel määrad ise kui palju spinne soovid, et mäng sinu eest teeks.

Interaktiivsete tasuta spinnide saamiseks pead mänguväljal saama korraga pidama 3 või enam scatter-sümbolit- maksimaalselt võid kasiino kulul spinnida kuni 20 korda. Tasuta spinnide voorus haara relvad, sest areen on valmis gladiaatorite lahinguks! Langenud gladiaatorid muutuvad wildideks, mis jäävad oma kohale seniks kuni võidad. Tiigri sümbolid maksavad sulle võite mistahes väljadel paiknedes- suure võidu jahil on need ühtedeks sinu parimatest abilistest. Tiigri boonus tasuta spinnide voorus kingib sulle lisaks veel 6 tasuta spinni.

Tiger’s Glory mängus saad osa gladiaatorite põnevast elust, lõikad kasu erilistest boonustest ja võid saada ka hulga tasuta spinne.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 95.81% 13. Oct 2020
SOON hammer of vulcan slot

Hammer of Vulcan

Quickspin Slotid 96.18% 8. Sep 2020
NEW ghost glyph slot

Ghost Glyph

Quickspin 96.17% 15. Jul 2020
artemis vs medusa slot

Artemis vs Medusa

Quickspin 96.05% 19. Jun 2020
arcane gems slot

Arcane Gems

Näita rohkem