Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.94%
Loodud: 10/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €500
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Vaata Tiger Turtle Dragon Phoenix videot

Tiger Turtle Dragon Phoenix ülevaade

Playtechi “Tiger Turtle Dragon Phoenix” on Aasia teemaline mäng, mille nimes sisalduvad olendid on ka mängu peategelased. Nii tiiger, kilpkonn, draakon kui ka fööniks on Hiina kultuuris olulisel kohal ning mängul esitatud multika stiilis. Eelnimetatud tegelased on ka kõige väärtuslikumad sümbolid, mis maksavad võiduliinides välja suurimaid võidusummasid. Graafika ei ole ehk kõige parem, kuid pakub siiski midagi erinevat võrreldes tüüpilise Aasia-teemalise mänguga. Slotil saad panuseid teha alates 20 sendist 500 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

“Tiger Turtle Dragon Phoenix” ei hiilga küll küllusliku boonuste valiku poolest, kuid kõik peamised funktsoonid on olemas. Sealjuures mängu tavarežiimil võib Wild-asendussümbol pidama jääda ainult kolmandal rullikul.

tiger turtle dragon phoenix slot screen

Tasuta spinnide vooru pääsed, kui saad mänguväljal korraga kolm gongi pildiga scatterit. Selle eest teenid kohe kaheksa tasuta spinni ja nüüd pakuvad wildid lisaks asendusfunktsioonile ka kahe ja kolmekordseid võidukordajaid.

Playtechile omaselt on mängul ka neli jackpotipreemiat. Selleks, et jackpottidele käed külge panna, pead esmalt nägema sümbolite taga paistmas Kuldset Kilpi. Nüüd ilmub välja kaksteist papüüruserulli ja sinu ülesandeks on kombineerida vähemalt kolm sama tüüpi jackpoti sümbolit. Mini-jackpoti eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 25-kordselt, Minor-jackpoti eest 50-, Major-jackpoti eest 300- ja Grand-jackpoti eest 4000-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Tiger Turtle Dragon Phoenix” on Aasia teemaline mäng, mille loojaks tuntud Playtech mängulooja. Väljanägemiselt pole mäng küll kõige külgetõmbavam, kuid tehtud panuse võid tagasi võita ka kuni 4000-kordselt.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem