Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.94%
Loodud: 10/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €500
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Vaata Tiger Turtle Dragon Phoenix videot

Tiger Turtle Dragon Phoenix ülevaade

Playtechi “Tiger Turtle Dragon Phoenix” on Aasia teemaline mäng, mille nimes sisalduvad olendid on ka mängu peategelased. Nii tiiger, kilpkonn, draakon kui ka fööniks on Hiina kultuuris olulisel kohal ning mängul esitatud multika stiilis. Eelnimetatud tegelased on ka kõige väärtuslikumad sümbolid, mis maksavad võiduliinides välja suurimaid võidusummasid. Graafika ei ole ehk kõige parem, kuid pakub siiski midagi erinevat võrreldes tüüpilise Aasia-teemalise mänguga. Slotil saad panuseid teha alates 20 sendist 500 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

“Tiger Turtle Dragon Phoenix” ei hiilga küll küllusliku boonuste valiku poolest, kuid kõik peamised funktsoonid on olemas. Sealjuures mängu tavarežiimil võib Wild-asendussümbol pidama jääda ainult kolmandal rullikul.

tiger turtle dragon phoenix slot screen

Tasuta spinnide vooru pääsed, kui saad mänguväljal korraga kolm gongi pildiga scatterit. Selle eest teenid kohe kaheksa tasuta spinni ja nüüd pakuvad wildid lisaks asendusfunktsioonile ka kahe ja kolmekordseid võidukordajaid.

Playtechile omaselt on mängul ka neli jackpotipreemiat. Selleks, et jackpottidele käed külge panna, pead esmalt nägema sümbolite taga paistmas Kuldset Kilpi. Nüüd ilmub välja kaksteist papüüruserulli ja sinu ülesandeks on kombineerida vähemalt kolm sama tüüpi jackpoti sümbolit. Mini-jackpoti eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 25-kordselt, Minor-jackpoti eest 50-, Major-jackpoti eest 300- ja Grand-jackpoti eest 4000-kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Tiger Turtle Dragon Phoenix” on Aasia teemaline mäng, mille loojaks tuntud Playtech mängulooja. Väljanägemiselt pole mäng küll kõige külgetõmbavam, kuid tehtud panuse võid tagasi võita ka kuni 4000-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

SOON kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

SOON kingdoms rise guardians of the abyss slot

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss

SOON kingdoms rise forbidden forest slot

Kingdoms Rise: Forbidden Forest

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee