Thunderkick Logo
  • Pakkuja: Thunderkick
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.30%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 175,000 mündid
  • Avaldati: 10.10.2018

Vaata Tiger Rush videot või mängi demo versiooni

Tiger Rush ülevaade

tiger rush slot

Tiger Rush on 5×3 mänguvälja ja 25 võiduliiniga 2018 aasta oktoobris välja tulnud Thunderkicki mänguautomaat. Kui sulle meeldivad suured kassid, rullikutel laiuvad wildid ja tasuta spinnid, siis miks mitte proovida? Pane tähele, et võiduliinid jooksevad mõlemas suunas- nii vasakult paremale kui vastupidi. Õnnelikemad mängijad saavad juubeldada oma panuse summast 1750-kordselt suurema võiduga!


KUIDAS MÄNGIDA?

Mängu põhimõte on tegelikult lihtne- kogu 3 või rohkem sama sümbolit vasakult paremale või vastupidises suunas. Kartmatu tiigri sümbol on väärtuslikem ning asendab mistahes teisi sümboleid peale scatteri. Kui sul õnnestub koguda lausa 5 tiigrit võiduliinis- maksab mäng sulle välja Tiger Rush boonuspreemiad väärtusega 1750-kordne panuse summa!

tiger rush slot screen

Enne panustama hakkamist pane paika just enda jaoks sobiv panuse suurus alates 0.25€-st 25€-ni spinni kohta.


BOONUSED

Iga 3, 4 või 5 scatter-sümboli eest teenid vastavalt 10, 15 ja 25 Tiger Rush tasuta spinni. Mistahes wild tasuta spinnide voorus laiub automaatselt wildiga rulliku kõigile väljadele ja annab sulle paremad šansid võidukombinatsioonide moodustamiseks.


MOBIILIS MÄNGIMINE

Mobiilis või tahvelarvutis Tiger Rushi mängimiseks pole vaja alla laadida spetsiaalset tarkavara vaid mängu saab nautida otse veebilehitejas mängides.


KOKKUVÕTE

Kodu-ja metsakiisude austajate jaoks on Tiger Rush ehk just parim valik, sest pakub küllaga meelelahutust ja kõiki levinumaid boonusfunktsioone, mida ühelt slotilt võiks oodata.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Thunderkick

NEW jaguar temple slot

Jaguar Temple

barber shop uncut slot

Barber Shop Uncut

flame busters slot

Flame Busters

luchadora slot

Luchadora

Näita rohkem