Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.52%
Loodud: 12/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €100
  • Võimalik võit: kuni 971,420 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata Ticket to the Stars videot

Ticket to the Stars ülevaade

ticket to the stars slot

Kas oled kunagi unistanud kosmoses kaaluta olekus hõljumisest ilma, et miski sind “maa peale tooks”? See võib tõesti olla vägev tunne ning Quickspin on just selline slotimängude looja, mis kipub mängijate unistusi täide viima! Proovi ebamaist slotimängu “Ticket to the Stars” kohe praegu, sest lisaks kosmiliselt ägedale mänguelamusele võid võita ka palju tasuta spinne ja raha. Mängu teevad veel huvitavamaks Wild-asendussümbolid ja tõusvad võidukordajad, mis maksavad saadud võidud välja mitu korda suurematena.

“Ticket to the Stars” mängul on 5×3 mänguväli ja 25 fikseeritud võiduliini. Mäng leiab aset eraldatud planeedil ning annab sulle võimaluse tunda ennast nagu tõeline kosmoserändur. Enne, kui hakkad lõputut universumit avastama loe aga meie “Ticket to the Stars” sloti ülevaadet, et teada saada, kuidas mängust maksimum välja pigistada.

ticket to the stars slot screen


– KUIDAS MÄNGIDA?

Alusta sellest, et otsusta, kas tahad kohe pärisraha peale panustama hakata või vajad enne pisut aega mängu paremini tundmaõppimiseks. Teise variandi puhul proovi “Ticket to the Stars” demoversiooni, mis pakub võimalust välja töötada just sulle sobilik panustamistaktika.

Panuseid saad teha alates 0.25€-st 100€ni spinni kohta, mis tähendab, et mäng on sobilik nii algajale, kui ka kõigile, kes julgevad riskida, et võita eriti suurelt.

ticket to the stars slot bonus

Mängul kohtud mitme temaatilise sümboliga nagu kohvrid, šampus, astronaut ja stjuardess. Viimased kaks neist on ka kõige väärtuslikemad sümbolid. Võite saad iga kord, kui reastad vasakult paremale 3 või enam sama sümbolit.


– KUIDAS VÕITA?

Järjestikkused võidud tagavad sulle Mega-, Super- ja isegi Eepilisi võite ning iga 3. järjestikkune võit annab sulle võimaluse õnne proovida “Ticket to the Stars” boonusmängul. Kui veab, saad võitudele kuni 9-kordse võidukordaja ja 2 lisaspinni kauba peale.

ticket to the stars slot epic win

Kui oled mängul saanud võidukordajaid juba piisava arvu kordi, saad õnne proovida “Ticket to the Stars” tasuta spinnide voorus 15 tasuta spinniga. Selles voorus käib mäng nagu tavarežiimiski selle erinevusega, et võidukordaja suurusel ei ole ülempiiri- nii saad kasvatada võidukordajat järjest suuremaks ja koguda järjest enam lisaspinne.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 95.81% 13. Oct 2020
SOON hammer of vulcan slot

Hammer of Vulcan

Quickspin Slotid 96.18% 8. Sep 2020
NEW ghost glyph slot

Ghost Glyph

Quickspin 96.17% 15. Jul 2020
artemis vs medusa slot

Artemis vs Medusa

Quickspin 96.05% 19. Jun 2020
arcane gems slot

Arcane Gems

Näita rohkem