Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.08%
Loodud: 14/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €40
  • Võimalik võit: kuni 72,000 mündid

Thor’s Lightning ülevaade

thors lightning slot

“Thor’s Lightning” mängu teemaks on eepiline Norra-stiilis seiklus, mis leiab aset Red Tiger Gaming mängulooja ägedalt disainitud mänguautomaadil. Lisaks mitmele väärtuslikule boonusfunktsioonile kasutab mäng uuenduslikku 7×7 mänguvälja, millel sümbolid kukuvad rullikutele. Slotil saad panuseid teha alates 20 sendist kuni 40€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID

“Thor’s Lightning” mängu kujundus on tehtud väga kaasahaaravaks. Sümbolid, milleks on 4 madalama väärtusega graveeritud kivi sümbolit ja väärtuslikemad kivinikerdised, asetuvad talvisel maastikul. Sümbolitest väärtuslikem on Thori vasar.

thors lightning slot screen

Kuidas võite saada? Selleks ei tule teha muud, kuid moodustada samadest sümbolitest klaster. Klaster moodustub 5 või enamast samast sümbolist. Sealjuures asendab Wild kõiki teisi klastrist puuduolevaid sümboleid.


– BOONUSED

Lightning Strikes – mistahes spinni ajal võib Thor valla päästa oma välgunoole ning eemaldada mänguväljalt kõik madalama väärtusega sümbolid või mis veel parem- muuta mistahes sümbolite kogum samade sümbolite klastriks.

Hammer Strike boonus – mistahes spinni ajal võib Thor oma vasara hoopis mänguväljale visata ning nii tekitada päris palju segadust. Sinul on aga kasud sees, sest kerge maavärin eemaldab osad sümbolid ja võib aidata sul moodustada uusi võidukombinatsioone.


– KOKKUVÕTE

Võrreldes teise Norra-mütoloogia teemaliste mängudega, nagu näiteks NetEnti populaarne “Vikings” ei paku “Thor’s Lightning” nii suuri võite, kuid see eest võid noppida sagedalt väikesi rahapreemiaid. Väga mõnus disain ja võimalus tehtud panuse summa tagasi võita 1800 kordselt teevad “Thor’s Lightning” mängust mõnusa meelelahutuse pakkuja.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee