ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.10%
Loodud: 09/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

The Wiz ülevaade

the wiz slot

“The Wiz” on Elk Studios mängulooja 5 rulliku ja 178 võiduliiniga slotimäng, millel õpid mõned uued nõiatrikid, et mängus võidud välja võluda. Teel võitudele aitavad sind maagilised esemed ja segad ise kokku maagiliste võimetega võlujooke. Mängu saad mängida nii mängu-kui ka pärisraha eest kõigil Elk Studios mänge pakkuvates Eesti kasiinodes.

the wiz slot screen


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Enne mängimise alustamist mõtle läbi ja pane paika oma panustamisstrateegia. “The Wiz” mängul saad panustamispaneelil määrata endale just sellise strateegia, mis sulle sobib ning mäng kohaldab panuste suuruse sinu jaoks automaatselt vastavalt tehtud valikule.

Valida saad nelja strateegia vahel: Optimizer, Leveller, Jumper ja Booster. Optimizer kohaldab panustamise tase iga kord automaatselt, et see oleks protsentuaalselt vastavuses sinu kontobilansiga. Leveller strateegia tõstab panuse suurust peale iga 5 järjestikkust kaotust. Kui võidad, taastub algne panuse suurus. Booster tõstab panustamise taset ühe võrra peale igat kaotust ja taastab algse panusetaseme peale võitu. Jumper tõstab panustamise taset 1. tasemelt peale igat võitnud spinni ning peale kaotust taastub algne panuse tase. Panusetasemed tõusevad maksimaalselt kuni nelja taseme võrra.

the wiz slot mobile

Wild võidukordaja – mängu wild-asendussümboliks on Wild Dragon sümbol ning see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale boonusikooni. Lisaks rakendub wildiga kombineeritud võitudele 2 kuni 5-kordne võidukordaja.

Wiz spinnid – boonussümboliks on The Wiz võlurihärra ja kui vähemalt 2 The Wiz ikooni jääb korraga rullikutel pidama, saad 1, 5, 7 või 10 tasuta spinni. See, mitu tasuta spinni saad, oleneb sellest mitu boonussümbolit rullikutel pidama jäi. Kui saad tasuta spinnide voorus jälle vähemalt kaks The Wizi, käivitub boonus uuesti. Tasuta spinnide voorus vahetuvad mistahes madalama väärtusega sümbolid automaatselt tuluamate ikoonide vastu.


– KOKKUVÕTE

“The Wiz” on kõrge volatiilsusega slotimäng, mis tähendab, et võlumaailmas võid küll palju lõbu kogeda, kuid aeg-ajalt pead suuri võite kaua ootama. Igal juhul tasub seda originaalset ja maagilist mängu proovida, et teada saada, ehk on see just sinu jaoks?

Teised populaarsed slotid pakkujalt ELK Studios

Näita rohkem

Kus saad mängida ELK Studios slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee