ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.10%
Loodud: 09/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

The Wiz ülevaade

the wiz slot

“The Wiz” on Elk Studios mängulooja 5 rulliku ja 178 võiduliiniga slotimäng, millel õpid mõned uued nõiatrikid, et mängus võidud välja võluda. Teel võitudele aitavad sind maagilised esemed ja segad ise kokku maagiliste võimetega võlujooke. Mängu saad mängida nii mängu-kui ka pärisraha eest kõigil Elk Studios mänge pakkuvates Eesti kasiinodes.

the wiz slot screen


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Enne mängimise alustamist mõtle läbi ja pane paika oma panustamisstrateegia. “The Wiz” mängul saad panustamispaneelil määrata endale just sellise strateegia, mis sulle sobib ning mäng kohaldab panuste suuruse sinu jaoks automaatselt vastavalt tehtud valikule.

Valida saad nelja strateegia vahel: Optimizer, Leveller, Jumper ja Booster. Optimizer kohaldab panustamise tase iga kord automaatselt, et see oleks protsentuaalselt vastavuses sinu kontobilansiga. Leveller strateegia tõstab panuse suurust peale iga 5 järjestikkust kaotust. Kui võidad, taastub algne panuse suurus. Booster tõstab panustamise taset ühe võrra peale igat kaotust ja taastab algse panusetaseme peale võitu. Jumper tõstab panustamise taset 1. tasemelt peale igat võitnud spinni ning peale kaotust taastub algne panuse tase. Panusetasemed tõusevad maksimaalselt kuni nelja taseme võrra.

the wiz slot mobile

Wild võidukordaja – mängu wild-asendussümboliks on Wild Dragon sümbol ning see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale boonusikooni. Lisaks rakendub wildiga kombineeritud võitudele 2 kuni 5-kordne võidukordaja.

Wiz spinnid – boonussümboliks on The Wiz võlurihärra ja kui vähemalt 2 The Wiz ikooni jääb korraga rullikutel pidama, saad 1, 5, 7 või 10 tasuta spinni. See, mitu tasuta spinni saad, oleneb sellest mitu boonussümbolit rullikutel pidama jäi. Kui saad tasuta spinnide voorus jälle vähemalt kaks The Wizi, käivitub boonus uuesti. Tasuta spinnide voorus vahetuvad mistahes madalama väärtusega sümbolid automaatselt tuluamate ikoonide vastu.


– KOKKUVÕTE

“The Wiz” on kõrge volatiilsusega slotimäng, mis tähendab, et võlumaailmas võid küll palju lõbu kogeda, kuid aeg-ajalt pead suuri võite kaua ootama. Igal juhul tasub seda originaalset ja maagilist mängu proovida, et teada saada, ehk on see just sinu jaoks?

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios 96.30% 21. Jan 2020
hit it hard slot

Hit it Hard

ELK Studios 96.10% 3. Dec 2019
cygnus slot

Cygnus

ELK Studios 96.10% 5. Nov 2019
ice wolf slot

Ice Wolf

Näita rohkem