NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 96.79%
Loodud: 26/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5*3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata The Wild 3 videot

The Wild 3 ülevaade

the wild 3 slot

Kui metsik lääs on sinu teema, otsid seiklusi ja arvad, et suudad olla edukas väljakutset pakkuvatel missioonidel, siis The Wild 3 on midagi just sinule. See NextGeni 2018 aastal välja tulnud mäng on suurepärane võimalus 5-rullikul ja 3-real moodustada üks 10-st võiduliinist. ja Kogu kokku šerifi aumärgid täites edukalt 3 unikaalset The Wild 3 boonusmängu sealhulgas “Lock n’ Load” ja “5 samast sümbolist”. Kui tahad teada, kuidas selles mängus võita üks elumuutev rahahunnik, siis loe edasi ja ehk on sellest mängukokkuvõttest sulle abi.

Võiduliinid moodustuvad vasakult paremale, kui reastad 3 sama sümbolit järjestikkustel rullikutel. Suur Paha Hunt on mängus Wild sümboliks ning asendab kõiki teisi metsiku lääne ja popkultuuri teemalisi sümboleid välja arvatud scatterit.

the wild 3 slot screen

Kuidas suur võit tasku pista? Proovi täita missioone ja teeni kõik 3 šerifi aumärki. Nii lihtne see ongi. Panuseid saad teha vahemikus 0.10€ kuni 10€ spinni kohta või mängi soovi korral mänguraha peale.


BOONUSED

Kui kõik missioonid on täidetud, käivitub “Rikas Robi” boonusfunktsioon– interaktiivne minimäng, millel pead auhindade saamiseks valima 18-st rahakotist välja 3. Nii võid saada ka võidukordajaid 2-st kuni 25ni või kuni 6 lisavalikut. Tühi kott viib sind tagasi standardmängu režiimi.

the wild 3 slot review


MOBIILIS MÄNGIMINE

Mängi The Wild 3 slotil mistahes mobiilses seadmes ilma lisatarkvara alla laadimata.


KOKKUVÕTE

Mängul puuduvad standardsed tasuta spinnid, kuid see-eest saad oma võidud mitmekordistada ja teenida lisaboonuseid kuni jackpoti võitmiseni välja.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NextGen Gaming

Rohkem infot

Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee