Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.53%
Loodud: 06/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €90
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata The Sword and the Grail videot

The Sword and the Grail ülevaade

the sword and the grail slot playngo

“The Sword and The Grail” on Play ‘N Go-nimelise mängulooja keskaja-teemaline slotikas, mis pakub viite rullikut ja 20 võiduliini. Tegemist on volatiilse mänguga, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta. Holy Grail wild-asendussümbolid võivad su väljateenitud võidud korrutada sajaga, et nautida keskaegset kuulsussära ja rõõmustada Kuningas Arthurit.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The Sword and The Grail” on esteetiliselt äärmiselt nauditav tänud keskaja stiilis lahendalt dekoreeritud A, K, Q, J ja T pildiga kilbi ikoonidele ja temaatilistele Merlini, Sir. Lanceloti, Lady Guinevere ja King Arthuri enda sümbolitele.

the sword and the grail slot freespins

Viimane on neist kõige väärtuslikum, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 2,5-, 5- ja 25-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli või viis.


– BOONUSED

Müütiline Püha Graal on wild-asendussümbol ja aitab võiduliine moodustada, kui puudu peaks jääma mõni tavasümbol. Püha Graal võib ilmuda ka maagilise võidukordajaga pakkudes teenitud võitudele kahe-, viie-, kümne- ja sajakordset võidukordajat. Scatterid võiduliinis tähendab tehtud panuse väärtusest 2,5-, 5- ja 50-korda suuremat võitu, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli või viis.

the sword and the grail slot bonus

Kuningas Arturi mõõga sümbol käivitab tasuta spinnide vooru, kui saad neid mänguväljal korraga kolm. Viie priikeerutuse ajal saad kasu lõigata Püha Graali sümbolitest, mis kahekordistavad võidusumma.


– KOKKUVÕTE

Keskaegseid slotte on mitmeid, kuid Play ‘N Go “The Sword and The Grail” erineb neist kõigist nii originaalse mängu ülesehituse kui ka tipptasemel kujunduse poolest. Suured võidukordajad ja tulus tasuta spinnide voor teevad mängu veelgi ahvatlevamaks.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.25% 4. Feb 2021
SOON cat wilde in the eclipse of the sun god slot

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God

Play’n GO Slotid 94.20% 21. Jan 2021
NEW bull in a china shop slot

Bull in a China Shop

miner donkey trouble slot

Miner Donkey Trouble

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Dec 2020
coils of cash slot

Coils of Cash

Näita rohkem