Push Gaming Logo
Pakkuja: Push Gaming
RTP: 96.73%
Loodud: 02/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
Kus saad mängida Push Gaming slotikaid
Kiir Kasino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Mängi kohe ilma registreerimiseta

The Shadow Order ülevaade

“The Shadow Order” Push Gaming mänguloojalt on tõeline thriller, millel pead lahti murdma salakoodid ja paljastama kõige valgustkartvamad saladused. Mängul on 5×5 mänguväli ja seekord ei maksa võite mitte võiduliinid aga hoopis samadest sümbolitest moodustunud klastrid. Tasuta spinnide voorus saad nautida tavapärasest märksa suuremat Wildide arvu. Panuseid saad teha alates 10 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The Shadow Order” kujundus on väga meeldiv. Saad mõnusalt aega veeta luksusliku villa uhkes aias. Rullikutel näed teiste hulgas mündi, malenuppude, koodimurdjate ja šifrite raamatu sümboleid. Kõige väärtuslikum tavasümbol on kuldsete sõrmuste paar ja nende eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2,5, 25 ja 120 kordselt kui saad neid klastris vastavalt 3, 4 või 5.

the shadow order slot screen

Wild-sümbol asendab klastrites kõiki teisi ikoone ning aitab moodustada nii võidukombinatsioone. Kui saad klastris kolm, neli või viis Wildi, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 5-, 50- ja 300-kordselt. Peale igat võiduga lõppenud klastri moodustamist eemaldatakse selles osalenud sümbolid ja nende asemele langevad uued. See jätkub kuni ühtegi uut võiduklastrit enam ei moodustu.


– BOONUSED

Rullikute kohal näed rohelisi, siniseid ja lillasid kerasid. Kui need maanduvad mänguvälja ühel kolmest “Kuumast tsoonist”, käivitub üks järgnevatest boonustest:
Orb of Destruction – kõik madalama väärtusega sümbolid mänguväljal asendatakse väärtuslikemate vastu.
Orb of Creation – mänguväljale lisatakse kolm kuni kuus wildi.
Orb of Preservation – mänguväljale jäävad ainult väärtuslikemad sümbolid ja järgneb mitu sümbolite sadu, mis kestab kuni moodustub uus võiduklaster.

Tasuta spinnide voor käivitub, kui rullikute kohal asuvad kerad jõuavad mänguvälja paremale alumisse nurka. Saad viis tasuta spinni ja kõik kerad tasuta spinnide voorus jäävad oma kohale kuni boonusvooru lõpuni. Kerad pakuvad ka kasvavaid võidukordajaid, mis võivad küündida ka kuni kolmekümneni!


– KOKKUVÕTE

“The Shadow Order“ on täis saladusi ja ei jäta külmaks ühtegi slotisõpra. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 24 204-kordselt. Maagiline taustamuusika ja võrratud visuaalid on nii hästi tehtud, et juba ainuüksi nende pärast tasub mängu proovida. Boonuseid ei ole küll kuigi palju, kuid tasuta spinnid kasvavate võidukordajatega teevad oma töö ära.

Meeldiks mängida Push Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Push Gaming Slotid 96.83% 14. Sep 2018
jammin jars slot

Jammin’ Jars

Push Gaming Slotid 95.56% 27. Jul 2020
mystery museum slot

Mystery Museum

Push Gaming 96.45% 27. Mar 2020
fat rabbit slot

Fat Rabbit

Push Gaming 96.68% 5. Dec 2019
joker troupe slot

Joker Troupe

Näita rohkem