iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 97.50%
Loodud: 17/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €30
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

The Ruby ülevaade

the ruby slot

“The Ruby” on klassikaline 5 rulliku ja 30 võiduliiniga puuviljaslott iSoftBet mänguloojalt. Mängu kõige atraktiivsem boonus on “Õnneratas”, millel võid tehtud panuse summa tagasi võita kuni sajakordselt, saada tasuta spinne või ühe kolmest jackpotist. Kõik oleneb sellest, kus nooleke pidama jääb! Kasuks tulevad ka väärtuslikud wildid, mis võivad jääda mängu tavarežiimil oma kohale ja aitavad nii moodustada võiduliine. Panuseid saad mängul teha alates 30 sendist 30€ni spinni kohta.

the ruby slot screen

Mängu loogika on väga lihtne. Rullikutel näed läikivaid puuviljakujundeid ning väärtuslikkuse järgi reastatuna on sümbolite väärtus järgmine: bar’id, kirsid, kellad, mündikotid, dollarimärgid ja õnnelikud punaseitsmed. Kõige väärtuslikem tavasümbol on Rubiin ja kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, saad tehtud panuse summa tagasi vastavalt 2, 5 või 10 kordselt. Nagu juba öeldud on mängul ka wild, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale boonussümboli. Kombineeri võiduliinis 5 wildi ja saad tehtud panuse summa tagasi 20 kordselt.


– BOONUSED

Ruby on Fire – ka selle boonuse keskmes on kasulikud Wildid- mistahes spinni jooksul võivad 1., 3. ja 5. või kõigil korraga sümbolid muutuda asendussümboliteks. Teistel rullikutel võid kohata veel rohkem wilde, mis kokkuvõttes võivad tuua sulle sisse väga arvestatavad võidusummad.

the ruby slot review

Õnneratta boonus – kui rullikutel jääb korraga pidama kolm või enam boonussümbolit, saad keerutada tulusat Õnneratast. Olenevalt, mis väljal nooleke pidama jääd, võid võita ühe järgmistest auhindadest:

• Ruby Jackpot – tehtud panuse 833,34 kordne väärtus
• Topaz Jackpot – tehtud panuse 333,34 kordne väärtus
• Cherry Jackpot – tehtud panuse 166,67 kordne väärtus
• Tehtud panuse 100 kordne väärtus
• 10 tasuta spinni pluss tehtud panuse 5 kordne väärtus

Tasuta spinnide voor – see boonus mängitakse erineval neoonstiilis rullikutel. Samuti lisandub mängule uus “The Ruby” logo sümbol, mis tagab sulle tehtud panuse väärtusest 10 korda suurema võidu, kui jääb rullikutele pidama. Logo võib muutuda ka Wildiks ja jääda oma kohale kuni tasuta spinnide vooru lõpuni või veel parem- laieneda rulliku kõigile väljadele ja jääda wildina pidama neil kõigil.

the ruby slot winnings


– KOKKUVÕTE

“The Ruby” on üks paljudest puuviljaslottidest, kuid värskendav kujundus pakub modernset nostalgialaksu selle kõige paremal kujul. Mängu tavarežiimis esinevad oma kohale jäävad Wildid ja Õnneratas peidavad endas tõeliselt suuri võite.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Rohkem infot

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee