Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.10%
Loodud: 25/04/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €200
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

The Royal Family ülevaade

the royal family slot yggdrasil

Royal Family on viie rulliku ja kahekümne viie võiduliiniga slotikas Yggdrasil Gaming nimeliselt kasiinomängude tootjalt. Mängul on kuninglik teema ja panuse suuruseks saad valida kümnest sendist kahesaja euroni keerutuse kohta. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni sajakordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Royal Family on keskaja teemaline mäng, millel on multika stiilis tehtud kujundus. Asu seiklusele koos selle aja valitsejatega ja võid võite moodustada erinevate kaardimasti sümbolite, teemantite ja temaatiliste karakteritega.

the royal family slot screen

“A”- nimeline tegelaskuju on sealjuures kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni kümnekordselt.


– BOONUSED

Boonuseid on mängul hulgaliselt nende hulgas ka tasuta spinnidega boonusvoor. Püüa saada korraga vähemalt kolm tasuta spinnide ikooni, et teha kuni 24 spinni kasiino kulul. Boonusvoorus võivad kõik vähemväärtuslikumad A, K, Q ja J sümbolid muutuda paigalejäävateks wildideks.

Royal Family mängul on ka äge “The Royal Chest” nimeline lisafunktsioon, mis võib käivituda nii mängu tavarežiimil kui ka boonusvoorus. Selle funktsiooni keskmes on Kuninglik Kirst, mis võib pidama jääda ainult viiendal rullikul. Mängu tavarežiimil võib see pakkuda tehtud panuse väärtusest kuni sada korda suuremaid võite või pääsu tasuta spinnidega boonusvooru. Tasuta spinnidega boonusvoorus toob see eriline sümbol kuni neli tasuta spinni või kolm paigalejäävat wildi.


– KOKKUVÕTE

Royal Family on igati atraktiivne mäng, mis lisaks heale väljanägemisele pakub ka hulka tulutoovaid boonuseid. Tasuta spinnide voorus tulevad appi kuni neljakordne võidukordaja ja wild rullikud. Mängul on keskmine volatiilsus ning see pakub võimalust tehtud panuse väärtus tagasi võita kuni 1981 kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem