Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 24/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €40
  • Võimalik võit: kuni 472,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata The One Armed Bandit videot

The One Armed Bandit ülevaade

the one armed bandit slot yggdrasil gaming

“The One Armed Bandit” on Yggdrasil Gaming-nimelise mängulooja äge slotikas, mis pakub mänguvälja viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 10 sendist 50 euroni spinni kohta ja teemaks on kaasahaarav Metsik-Lääs ja selle lindpriid. Liitu kohe pearahaküttidega, et oma õnn ümber pöörata. Sind aitavad respinnide- ja tasuta spinnide voorud viiekordse võidukordajaga.

one armed bandit yggdrasil slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The One Armed Bandit” on tipptasemel graafikaga mäng nagu kõik teisedki Yggdrasil Gaming mängud. Tants ja tagaajamine toimub kuumas kõrbes ning sümboliteks on madalama väärtusega kaardimastid koos temaatiliste viskipläskude, kauboikübarate, püstolite ja kauboikingade kannustega. Wild-asendussümboliks on šerifi aumärk ja see asendab võiduliinides kõiki teisi ikoone peale scatteri.


– BOONUSED

Scatter boonussümbolit esindab relvaga hulljulge bandiit. Kui mänguväljal ilmub neid kasvõi üks, saad ühe respinni(maksimaalselt neli respinni nelja scatteriga). Seejärel moondub scatter hoopis wildiks ja saad uue respinni nii, et rullikul on wildid ja võimalus tabada ka viiekordse-võidukordaja wildi.

Viie scatteriga läheb käima tasuta keerutuste boonusvoor, millel šerif võtab kõik gängide pealikud ükshaaval ette. Saad 10 tasuta spinni viiekordse võidukordajaga. Iga kord, kui nüüd ilmub scattereid, kasvatab see võidukordajat ühe võrra.


– KOKKUVÕTE

“The One Armed Bandit” on silmapaistva väljanägemisega slotikas tuntud Yggdrasil Gaming-mänguloojalt. Mängu tavarežiimil võid võita suurelt viiekordse võidukordajaga, kuid eriti põnevaks läheb tasuta spinnide voorus, kui võidukordajad võivad tagada tehtud panuse väärtusest ka kuni 9440-korda suurema võidu.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem