NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.59%
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €200
  • Võimalik võit: kuni 2,000,000 mündid
  • Avaldati: 17.09.2017

Vaata The Legend of Shangri-La videot või mängi demo versiooni

The Legend of Shangri-La ülevaade

the legend of shangri la slot

Täielik ülevaade The Legend of Shangri-La: Cluster Pays™, uusim NetEnti slot, mis avaldati 17. Septembril 2017.

Ole valmis Shangri-La jaoks, maapealseks paradiisiks, mis toob igavese ja harmoonilise maailma ühtekokku, et jõuda lõdvestunud meeleseisundisse, mis on ilma igasugustest muredest. Meil nimelt on selle jaoks täpselt õige mäng olemas. The Legend of Shangri-La: Cluster Pays™, peale Aloha! Cluster Pays™ on teine see NetEnti sloti mäng Cluster Pays™ sarjas. Selleasemel, et on lihtsalt üks veider Tiki on meid õnnistatud targa munga seltskonnaga, kes saadab mängijaid teekonnal harmoonia ning valgustuse teele. Kuid ole mäepeal draakoni vaimudega ettevaatlik, kuna nad ei suhtu kergelt loata viibijatesse.

Tere tulemast maailma, kirsi õite ja roheliste orgudega, kus võib leida rahulikke pühamuid ning meloodilist taustamuusikat, mis kõik ühtekokku loob maailma, mida on näha The Legend of Shangri-La mängus. Mäng on 6×5-realine video sloti mäng, milles on Cluster Pays™ mehaanika, sisaldades nn. kleepuvaid uusi keerutusi, juhuslikke vahetusi, müksavaid ridu ja ka tasuta keerutusi.

Selle keskmise varieeruvuse mängu RTP on 96.59%, uhkustades võiduga 1000x panuse summast, kui tervele ekraanile tulevad punase kassi guru sümbolid. Panuse tasemed ja mündi väärtused varieeruvad 1-10 ja 0.01 – 2.00 , mis annavad võimaluse saavutada panust, mis on summa 0.10 – 200 dollari vahel. Mäng on saadaval lauaarvutis, mobiilis ning tahvelarvutis, HTML5 formaadis, kõikide operatsioonisüsteemi platvormide peal.

Panuse väljamakse sümbolid on kõik ühes virnas ning sisaldavad kuldkalasid, jaanimardikaid, liblikaid ja ka mere lilli madalate võitude puhul. Suuremate võitude puhul tuleb saada pärdiku guru, elevandi guru või kassi guru sümboleid. “Wilds” või nagu kutsutakse seda sümbolit selles mängus on asendussümbol küsimärgi näol, mis maagiliselt transformeerub kõige kõrgemaks lähedalasuvaks sümboliks, et anda antud hetkel kõige parem võidukombinatsioon. Kui terve ekraan on sümboleid täis ulatub väljamaksete summa sinu panusest 200 – 1000 kordseks. “Scatter” on sümbol, mis on ilusasti valmistatud, et näidata mägede vaadet, mille taamal lendab draakon ning samal ajal sisaldab ka tasuta keerutusi. Kõige vähem on vaja kolme, et alguse saaks tasuta keerutuste voor.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

fruit case slot logo

Fruit Case

SOON narcos slot

Narcos

jacks or better double up

Jacks or Better Double Up

SOON dead or alive 2 slot

Dead or Alive 2

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid